Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník macandrew
Vloženo 25.4.2014
Aktualizováno 25.4.2014

spoľahlivá, svižná s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami

Motorka koupena od MM Motoshop‎ - vynikajúci prístup, ochota, ústretovosť

První dojmy - prva testovacia jazda bola hned cesta s dlhým a vysokým stúpaním. Motorka nemala vobec ziadny problem ani pri vyssom rýchlostnom stupni potiahnut vpred. Hlavne krasny zvuk ktory tento stroj vystihuje. Znie to ako keby v tom motore bolo za hrst skrutiek ale je to uplne normalne, neveril som a porovnal som s inymy ktore mali asi za 2 hrsti skrutiek.

Motorku bych doporučil pro - osoby vyššie ako 185cm hlavne pre človeka s rozumom ktorý sa nebude snažiť využívať stroj na veci ktoré nebol prednostne konštruovaný :-D

Doplňky na motorce - padací rám, alu kryt motora, konzoly na bočné kufre, kufor Givi Maxima, vyhrievané rukoväte, alu kryt reťaze, rozžirujúca pätka na stojan proti zabáraniu v nespevnenom teréne

Voľba bola jednoznačná vzhľadom na moju výšku 194cm.
Nechcel som žiadnu pílu čo reže vzduch v 300km/h, naopak niečo čo je vhodné aj do mesta ajna polnu cestu ak sa vyskytne v dráhe dáka . Doležitý bol aj dojazd na nádrž objem 22l je veľmi slušný.
Skusenosti sú zatiaľ skvelé, motorka ma nikde nenechala, štartuje na jedno otočenie štartéra.
Brzdy spoľahlivé a dravé a v pomere výkon a brzdný účinok sú absolútne bez výčitky.
Podvozok pružný a zadný tlmič je ešte aj nastaviteľný. Miesto pre spolujazdca bez výčitky nakoľko sa v pohode zmestí osoba okolo 180cm. Batožinový priestor- motorka bola vybavená cestovným kufrom GIVI Maxima ktorý pojme 2 prilby a na vrchnej časti je klietka na upevnenie spacaku a pod...výčitky- asi najviac mi vadí klopnutie v prednej casti moto pri prejdení hlbšieho výtlku alebo nerovnosti. je to tvrde buchnutie ktoré ale bolo mechanikom aj dalsimi motorkarmi povazovane za uplne normálne keďže sa to stane vtedy ked vidlica príde na svoj pevný doraz, čo je normálny stav a jav.
Motorka sa najlešpei cíti na ceste vzhľadom na použité pneu- motard.
pri obutí cross pneu je možné s moto jazdiť aj po neupravených terénoch.
S moto sa dobre vynikajúco cestuje na dlhšie vzdialenosti a za týmto účelom bola aj zaobstaraná.

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 28.04.14 v 14:40 10b.

Pěkný stromek. Nejen na cestování je fakt perfektní. Prostě hodně muziky za málo peněz. Ať se Ti na něm příjemně cestuje.

Hamrmen
Hamrmen napsal 26.04.14 v 20:41

Dobrá volba

oldap
oldap napsal 26.04.14 v 06:17 10b.

Vynikající motorka, měl jsem jí 5 let a byla skvělá, takže bezva volba. O.

foky
foky napsal 25.04.14 v 14:38

Vítej v klubu a ať dělá jen radost

pawell
pawell napsal 25.04.14 v 12:00 10b.

Moc pěkná! Mnoho šťastných kilometrů!