Triumph Scrambler (2011)

Vlastník HAD85
Vloženo 2.4.2014
Aktualizováno 27.8.2018

Hodně zábavný retro. Naleštěná láká k dlouhým pohodovým výletům ale když se člověk nebojí terénu a bláta, tak Scrambler taky ne.

Motorka koupena od FIRMA:CARTec motor (Brno-Komárov)

První dojmy - První dojmy byly naprosto úžasný. Za prvé vypadá absolutně parádně a velice láká kolemstojící i kolemjedoucí k obdivu. Ta největší zábava nastává po nastartování. Motorka okamžitě po prvních metrech způsobila smích pod helmou, který vydržel mnoho dalších vyjížděk. Zvuk taky velmi příjemný, i když podle některých majitelů poněkud tichý.

Mám rád klasiku - kulatý světlo, kapkovitá nádrž...
Dlouho jsem přemýšlel a vybíral, která bude moje vyvolená. Pak sem mi padla do oka tahle a zaujala mně svým enduro pojetím. Po koupi jsem se s ní pár týdnů sžíval protože nutno dodat, byla to moje první motorka. Pak jsem ale dostal menší školu od kolegy GSaře a od tý doby využívám možnosti Scramblera na plno.
O jízdních vlastnostech toho bylo myslím napsáno všude dost. Tak bych se zmínil s dovolením o obutí.
Originál papuče byly Bridgestone Trailwing, které ačkoliv vypadaly a pohled velmi dobře, byly velmi málo užitné na silnici. Značně snižovaly stabilitu v zatáčkách (o jízde na mokru nemluvě) a dvakrát sem je měnil po 5tkm. Teď zkouším Metzeler Tourance a zatím spokojenost. Krásně sedí a neubývá (spousta uživatelů je jezdí cca 13-15tkm). Ovšem jízda v mokrém terénu je jim takřka zapovězená.

HAD85
HAD85 napsal 07.03.15 v 12:34

Jo Mates, tak to byla manželčina jediná loňská jízda, kdy sme mašinu převáželi k bráchovi. Měla v tý době asi dva měsíce po porodu a prcka v autě za náma :) Jinač brácha pokukuje po nějakým šikovným zephyrovi 750, ale není moc z čeho vybírat a jak vidím tu tvoju Inu, tak ho zkusím naklonit tímhle směrěm

mates3
mates3 napsal 14.01.15 v 19:04 10b.

Krasavice scrembler je super v létě jsem Vás s kámošem předjížděli a jel jsi i s přítelkyní na tom dalším mazlíkovi enfildovi (taky super klasika). Přeju plno km bez nehod

SJzB
SJzB napsal 27.05.14 v 10:08

Líbí se mi tvoje motorka. Již delší dobu o ni uvažuji. Bude-li to možné rád se na ni přijedu podívat. Bydlím kousek od Třebíče. Tel.: 777 640 917 Honza Vochyan

mvk73
mvk73 napsal 13.04.14 v 21:48

Scramler je az necakane dobry. Zvladne aj mierny teren s dobrymi pneu. Motorka je zaujimava, skvela, legendarna. Gratulujem.

HAD85
HAD85 napsal 04.04.14 v 11:44

Mitasky sem taky původně zvažoval ale prozatím sem spokojenej touranckama. Titulní foto je ze Slavonic
Teď řeším velký cestovní plexi. Originál se nedělá nic a z univerzálních dílů nevím co by mohlo fungovat protože málokterej scrambler to má.