Triumph Tiger 1200 XC (2013)

Vlastník Medvědtigr
Vloženo 23.3.2014
Aktualizováno 17.12.2017

Na Triumphu už jezdím 10let takženc když cestovní enduro tak Triumph Explorer

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - Vše v poho

První dojmy - První dojmy už jsou rok starý akorát jsem si omylem smazal motorku z profilu, ale už na začátku mě pořádně překvapil. Jezdil jsem na Tiger 955i, ale tohle je super stroj.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestování. A hlavně je jedno jestli v jednom nebo ve dvou.

Doplňky na motorce - Padací rámy SW-motech, zadní a boční kufry SW-motech,vyhřívané hefty(origo triumph).laděný výfuk,komplet kufry SW motech.

Triumpha jsem koupil v Triumphu v Praze a vše proběhlo v pohodě! Dokonce jsem už v červnu 2012 měl cukání koupit Explorera na litých kolech, ale bylo mi oznámeno, že v roce 2013 bude na drátěných . No a v lednu to přišlo!! Oznámení o tom, že v prodejně stojí Triumph Explorer XC byla jasná výzva . Starý tiger 955i musel k prodeji a hurá do Prahy . Loni jsem ho ještě stihnul protáhnout na Korsiku, do Rumunska a v říjnu do Bosny. Vše v pohodě a hlavně na dovču jezdím skoro pokaždé ve dvou, což explorer vůbec nepocituje . Co se týká spotřeby, tak na trip 1 mám průměrnou spotřebu za 13 200 km 5,8 litru. Prostě jsem naprosto spokojený!! Podvozek hodnotím za 1, motor 1+!!! Jediný, co mě tak trošku se... jsou ty kola! Provádět údržbu kol je fakt na pytel. No, ale co, přece nebude všechno super . V únoru jsem mu nazul TKC 80, tak uvidíme, jak dlouho vydrží. Zatím vše a ať žije TRIUMPH )

Wejn
Wejn napsal 08.04.22 v 19:54 10b.

sasos69
sasos69 napsal 02.05.20 v 15:37 10b.

bobgreen
bobgreen napsal 29.09.18 v 21:48 10b.

Ahoj,krásný stroj,preji hodně šťastných km,třeba se někdy potkáme ,krásná barva!!!

3nečák
3nečák napsal 18.12.17 v 13:49

ahoj,zajimalo by mě jak jsi byl spokojeny s pneumatikou KTC80 dik

Brodic
Brodic napsal 28.06.17 v 17:24 10b.

tohle byl jeden z tygrů díky kterému jsem se rozhodl stejně