Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník Wagi121
Vloženo 22.3.2014
Aktualizováno 22.3.2014

Moje první motorka :) Krasavec od pohledu

První dojmy - Myslím, že jako první stroj jsem si vybral dobře. Je dobře ovladatelná a dá se s ní jet i slušně rychle. Fakt moc hezká motorka, nádrž hezky lehce vytažená nahoru a dva výfuky pod sedlem, prostě krása :) Lak asi není úplně originál, protože v téhle oranžové by měla mít černej rám a motor, no ale i tak moc hezká :)

Doplňky na motorce - Výfuky LeoVince, Kufr obyč něco z netu za pár kaček (na převoz pár věcí stačí)

Když jsem se rozhodoval o koupi motorky, vůbec jsem nevěděl co vlastně chci. Měl jsem několik typů, ale znáte to, ne a ne se rozhodonout :) Denně jsem sjížděl na intrnetu všechny možné inzeráty a prostě jsem nevěděl... to bylo pořád, Hornet fazer, nebo jen bandit, nebo něco kapotovanýho... No pak mi nějakým způsobem na zdi FB vykočil inzerát od někoho koho jsem vůbec neznal, nevím jak nevím proč, ale jak jsem viděl ty fotky hned jsem bral telefon a volal že ji chci vidět. No a zanedlouho už byla v garáži :)

Je to moje první motorka, takže nemůžu moc objektivně hodnotit. Ale tak alespoň něco málo napíšu.
Moc dobře se ovládá, není to žádnej nemotornej golem. V nízkých otáčkách to není žádná hyper sláva, ale jak se začne vytáčet tak fakt jede... a jede rychle... Mám na ní výfuky LeoVince takže dělá i slušnej kravál :) Brzdy teda nic moc, jako když chcete, zastavíte, ale teda srovnávám s tím, že jsem párkrát seděl na otcové KTM 950SM a tam jsou ty brzdy fakt něco jinýho, takže asi se to moc srovnávat nedá, no ale každopádně když za tu páčku vemete, tak nakonec zastavíte :)
Spotřeba - nevím neměřil jsem, když jedu po okreskách nádrž mi vydrží docela dlouho, jak ale jedu po dálnici tak ty čárky na měrce benzínu mizí až podezřele rychle, ale je to otázka stylu jízdy.
Takže zhrnutí: Motorka vhodná pro začátek, dobře ovladatelná, v nízkých otáčkách se dá jet krásně v klídku a kochat okolím, ale dá se s ní i zablbnout :)

Mám ji rok, letošek s ní ještě odjezdím a pak asi začnu pokukovat po nějakým litrovým dvouválu :)

Wagi121
Wagi121 napsal 15.06.14 v 16:16

Díky

toša.
toša. napsal 23.03.14 v 10:00 10b.

Pěkný FZ