BMW R 1100 R (1995)

Vlastník PítrsK
Vloženo 15.3.2014
Aktualizováno 15.3.2014

Klasika která nestárne. Motocykl s nadčasovým designem.

Motorka koupena od FIRMA:Autocentrum Kutnohorská (Praha 10- - V pohodě.

První dojmy - Dle očekávání. O jízdě jsem si nedělal žádné iluze, prostě jsem tento motocykl chtěl ať už se chová jakkoliv. A jsem spokojen. Až na prapodivné vládání směrových světel, což jsem do dnes nepobral, ale to je prostě BMW.

Doplňky na motorce - Výfuk Remus, přídavná světla, nové plexi.

Před více jak 10-ti lety jsem se zamiloval do R-ka. No a na jaře 2013 se vše sešlo. Ta první mi utekla, ale asi za týden jsem náhodně našel inzerát. Neváhal jsem, pán z bazaru mi řekl že už jsem dnes osmnáctý. Sedl jsem do auta, zaplatil zálohu a o tři dny později se proháněl po okrskách Sázavy.

První týden 2000 km. Pak už nevím, odešel mi šnek náhonu tachometru. Pak jsem motocykl odevzdal do servisu na kontrolu. Náhon mi opraven nebyl, zato po zákroku začal téct olej z pod hlavy. Vše se ale vyřešilo u lidí co boxerům rozumí.

Během léta najeto cca 20 tis km. Pak přišla teplá zima. Přidal jsem dalších 2 tis km. :)

Co se týká oprav a úprav, pak krom výše uvedených potíží jsem vyměnil originál výfuk za Remuse, dal nové plexi. To staré již nešlo přeleštit a už pres něj nebylo moc vidět. Našrouboval přídavná světla. Jediné co bych ještě rád je nové sedlo.

Po necelém roce jsem chvíli přemýšlel o GS, ale R-ko je nádherný a hlavně nestárnoucí stroj.

suzafon
suzafon napsal 13.03.17 v 19:02 9b.

Taky jsem ji prohlížel (v Autocentru), nakonec jsem koupil tu z Poděbrad. Pokud jsi teda prohlížel inzeráty.
A k tomu jsme sousedi přes kopec.

Milan1963
Milan1963 napsal 16.03.14 v 11:12 10b.

Hezká mašina, asi lepší než GS. Přeju další spokojené kilometry.