Yamaha FZ6 N (2006)

Vlastník cooleti
Vloženo 14.3.2014
Aktualizováno 14.3.2014

Motorka zakoupená pro naučení v krásným stavu s podomácku vyrobeným laďákem. Na tachometru 35 000km.

První dojmy - Živý stroj, zdálo se mi, že trošku ustřeluje zadní kolo. Pro začátečníka úplně vhodná mašina. Zrychlení super, ale ne že to s tebou šlahne. Maximálku nevím, furt mám strach. Jinak jsem si na ní musel chvíli zvykat, zdá se mi při mých 185 cm dost krátká, ale teď už jsem spokojenej.

Motorku bych doporučil pro - Je to mašina spíš pro začátečníky, lehce ovladatelná s rychlostí tak akorát.

Stroj byl koupenej za účelem naučení se na motorce. Přestup z MZ 150 byl docela v pohodě. Nechtěl jsem v žádným případě nic silnějšího. Slabší jsem zvažoval, ale tahle mašina mi padla do oka. Spotřeba se drží pořád kolem 6 l a to si myslím, že ji moc nešetřím. Jestli jede spolujezdec a je rozumnej tak nejde ani ponat, že někoho vezu, na plynu je to poznat až okolo 80 kg za mnou (já mám taky 80). Zatím se mi nic neporouchalo (po 2000km) S mašinou jezdím silnice první a druhý třídy. Nejlepší je v prudších zatáčkách na kvalitní silnici. Město je katastrofa. Na motorce trávím i 5 hodin za den a jsem v poho. Můžu jen doporučit

context
context napsal 10.12.15 v 09:37 10b.

Pěkná mašina přeji hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu