Honda CB 500F (2014)

Vlastník dejf91
Vloženo 13.3.2014
Aktualizováno 13.3.2014

Podle mě nádhernej bike. Pořizovací cena přijatelná. Vzhled dospělý motorky. Nízký provozní náklady.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - dobrý

První dojmy - Na první pohled mě zaujala, design mi přijde povedený, F-ko byla jasná volba, protože naked jsem mel vždycky rád. Jediný co bych asi měnil by byla přístrojová deska, místo kompletně digitální přístrojovky bych tam dal aspoň analogovej otáčkoměr.

Motorku bych doporučil pro - Všem mladým motorkářům co potřebujou nabrat zkušenosti a těm co nechtějí lámat rekordy na okruhu a stačí jim kvalitně se povozit pro zábavu do práce do školy, atd..

CBčko se mi líbilo z kategorie řidičáků A2 nejvíc, je to nová motorka s dobrejma jízdníma vlastnostma, proto to byla jasná volba.

Zatím mám najeto cca 400 km za 3 dny, a můžu říct, že to byla dobrá volba.
Sedlo je celkem pohodlné a na mejch 180cm tak akorad, možná malinko nižší.
Motor táhne odspodu a výkon je cítit, ale ještě nemůžu soudit...musím počkat ještě pár dní než ho pořádně zajedu.
Podvozek mi připadá naladěn tak akorád k motorce, neni měkej ani extra sportovní, ale na naše silnice hodně příjemný.
Brzdy si už sedaj, přední se zdá být dostatečně silná a dobře dávkovatelná, zadní zatim trochu vlažnejší, ale nemá nabržděno ani půlku co přední, tak si snad eště taky sedne.
Ovladatelnost hodně dobrá, řidič vůbec necejtí váhu motorky (190kg).

Úložnej prostor je pod sedadlem spolujezdce, tak akorád pro nářadí a lékárnu.

Ideální do města a na okresky. Delší cesty si myslim, že by problém být nemusel.

dejf91
dejf91 napsal 16.03.14 v 23:32

dik za kladny ohlasy, jsem za ne rad...az budu mit za sebou, par dalsich propalenejch nadrzi, tak se rad podelim o nove dojmy

PAVEL1250
PAVEL1250 napsal 14.03.14 v 18:32 10b.

Na Hondu moc nejsem ale tohle CB500F se jim opravdu povedlo a na rozjezd o de mě 10b

x-t.y.n.a
x-t.y.n.a napsal 14.03.14 v 11:24 10b.

krasavice , tak hlavně opatrně

Milan1963
Milan1963 napsal 14.03.14 v 09:15

Zajímavá motorka, jen ta palubka je opravdu divná...přeju příjemné kilometry !

context
context napsal 14.03.14 v 08:42 10b.

pěkný design tak ať slouží a přejí hodně km bez nehod a vždy šťastný návrat