Yamaha XV 1700 Road Star (2005)

Vlastník FANYSS
Vloženo 7.3.2014
Aktualizováno 7.3.2014

Je to prostě silný, pohodový a když chcete i dravý mazel. Je to vážně dobře udělaný chopper.

Suzuki Boulevard M109R: Nebylo dostatek money a nakonec vyhrál motor s rozvodem ozubených kol a ne rozvoďák jinej druh motoru který mě asi více vyhovuje :)

První dojmy - První dojmy, při koupi měla tato kráska vzadu 18ti palcové kolo o rozměru 200 tak to byl celkem boj do zatáček a 5 stupeň jsem řadil až ve 110 ... Zbytečné Takže jsem vrátil originální kolaa noo a už jezdí jak má :) I tak je stále rychlá dravá, a hlavně už v pořádku.

Motorku bych doporučil pro - Je to podle mýho asi jeden z nej chopperů všech značek ( nemůžu však posoudit nikdy jsem nejezdil na HD, Victory a podobně), ale myslím že je to poslední krouček motorky než si pořídíte HD. Každopádně doporučuju tento stroj. Jednoduchý, železný, dobře ovladatelný, a silný.

Doplňky na motorce - Doplňky, cobra pipes ( pořádný trubky) hned po nich dostala jméno thunder. :D Nový říditka typu HD vše v chromu, rozšířený zadní blatník, stím se ale musím ještě pohrát. Brašny, Kit v karbecu a podobný.

Tento stroj má motor do 45° ano, to má skoro každý správný chopper, ale také že vlastní rozvod OHV, což je pro choppera parádní. Velkej a silnej motor 1700, který umí zatáhnout a jede. Z nuly na 100 se mi podařilo do 5 sekund což, vubec neni marný. Jízda je parádní do zatáček drží necítil jsem vlnění nebo podobný změny. Brzdy jsou na tomhle stroji zeštělované perfektně brzdí kvalitně nikam netahá podvozek, na tlumiče nemám jedinou nadávku. Spolujezdec tak to je jiná stránka díky sedlu Corbin docela plače na dlouhý cesty :D

FANYSS
FANYSS napsal 06.08.14 v 19:46

Díkes kluci je to mazel, ikdyž mě stál kupu nervů :D Ale včil už jsme nejlepší kamoši :D :D

dawezet
dawezet napsal 17.03.14 v 11:15 10b.

Boža
Boža napsal 09.03.14 v 18:46 10b.

Dobře udělaný cruiser tak vždy v pohodě 10 bodů

jikov
jikov napsal 08.03.14 v 07:53 10b.

Krásná mašina.Ať ti dobře slouží a dělá jen radost.10B.