BMW R 1100 GS (1996)

Vlastník xvoles
Vloženo 4.3.2014
Aktualizováno 4.3.2014

Starší model velkého cestovního endura tovární vnačky BMW.

První dojmy - Když ho prodejce vyndal z garáže, byl jsem okouzlen. Na svůj věk velmi zachovalý a chytl, i přes delší dobu stání, bez větších problémů. To ovšem nebylo nic proti tomu, co mě čekalo po nasednutí a ujetí pár desítek metrů. Hned jsem si ho zamiloval!

Doplňky na motorce - Báwo v základu obsahovalo laděný výfuk LEO-vince, ABS, a vyhřívané hefty. Vzhledem k tomu, že se jedná o boxera, rozhodnul jsem se namontovat padák. Sehnal jsem padací rám od SW-moto. Dále se plánují boční kufry od BIG-husky.

BMW R1100GS jsem si vybral po přečtení několika recenzí na internetu. Vždy jsem si přál velké cestovní enduro. Vzhledem k financím jsem se rozhodoval mezi AFRIKOU a BÁWEM . Po projetí se na GS-ku bylo jasně rozhodnuto, kdo někdy jel, tak ví proč, kdo ne, měl by se projet, aby pochopil. To, jak telelever vyhlazuje nerovnosti na cestě je prostě něco neuvěřitelného.

Woky
Woky napsal 26.04.14 v 18:41 10b.

Nádherná mašina

xvoles
xvoles napsal 28.03.14 v 13:15

To víte z Fazera mě pořád něco bolelo při jízdě na delší vzdálenost . No jak už tu někdo říkal tohle pořádnej kus železa .

Mark.Pear
Mark.Pear napsal 25.03.14 v 10:11

No to je dost, že si koupil pořádnou mašinu!

Hankye
Hankye napsal 04.03.14 v 15:51

No konečne si se pochlubil. Ale zatajil si mi tu rozkošnou barvu . Ať to drandí.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 04.03.14 v 11:37 10b.

Gratulace At slouží a preju spoustu bezproblémových km. Za deset