Yuki CSR 125 (2011)

Aktualizováno 13.2.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 2 záznamů

Gedžitka
Gedžitka napsal 27.03.16 v 21:08 9b.

ŽÁDNÉ HOMOMOTO.Nedej se. Minulý rok jsem si koupila Yukinu ale 250 .Každý mne zrazoval. Nikdy jsem nejezdila mimo kola.Cca 14 po řidičáku jsem sedla a jela s přítelem až na Slovensko a spátky, Za 9 dní jsem ujela 2500 km. Ruce mně bolely, protože jsme po cestě museli přizpůsobit řidítka a nakonec ji trochu i snížit.Nejsem žádný dlouhán. Jediné co se mi stalo, že se vypálila brzdová žírovka, ale tu budu řešit tou diodovou, upadl jeden šroubek u řidítek a ten jsme koupili v železářstvíí a namontovaly a asi 14 po příjezdu bylo nutné utahnout znovu hadici která mi vypadla z chlazení. Jsem z ní nadšená. Když jsme potřebovali jet po dálnici tak 120 nebyl problém. Slyšela jsem otáčky ale pořád měla dost síly. Do kopců (projeli jsme BABU , kde se pořádají motocylové zívody) úplně v pohodě. A to podotýkám, že jsem neuměla jezdit, takže Yukyna vydržela i spoustu řazení přes řetěz a spoustu chcípání na stopkách. Taky pár pádů , když jsem musela na fleku zastavit, protože jsem nedosáhla pořádně na zem a neudržela ji. Naštěstí i když má 200 kg s plnou nádrží,zvednu ji.Nedám na ni dopustit. Naučila jsem se zálady, vřatně najíždění do zatáček a začala si s ní pohrávat.Dnes jsem měla první jízdu v tomto roce a nezapoměla jsem ,jak jsem se bála. Jezdím zatáčky lépe a lépe a konečně si to užívám.Tam kde to neznám a mám pocit, že je to samá díra to moc nevalím, ale když cestu znám a je ok ,pak jedu docela rychle.Ráda si užívám vše kolem, takže rychlost 120 mi vyhovuje a do zatáček jak kdy. Když už přítek řekl, že jsem se nějak rozjela ,tak to je už co říct Ze začátku se mi smál, že mám v očích děs a hrůzu. Kolk, že jsem měla jízd v autoškole??? Tuším tak 7 ??? Držím palce a hodně štěstí. Musíš jí věřit . Já té své věřím na 100% . Začínáme být jedna duše jedno tělo.

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:49 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.