Yuki CSR 125 (2011)

Vlastník Konny88
Vloženo 23.1.2013
Aktualizováno 28.5.2013

Pohodová motorka, která udělá za málo peněz celkem dost muziky.

Motorka koupena od dealera Yuki Hranice

První dojmy - S motorkou se velmi dobře jezdí, motor má zátah hned od spodu, podvozek dobře tlumí nerovnosti a brzdy jsou dost účiné. Celkově jsem s motorkou velmi spokojenej a také se mi zamlouvá, že se tváří vzhledem na něco silnějšího než ve skutečnosti je.

Doplňky na motorce - Nějaké úpravy také proběhly a to, že jsem pořídil originál nosič místo madla, na který jsem posadil kufr Givi E370N, který obsahuje i přídavné brzdové světlo, které jsem nedávno předělal z obyč. žároviček na LED. Dále jsem vyměnil žárovky v blinkrech, místo původních 10W bludiček jsem dal klasické 21W žárovky a originální přerušovač jsem nahradil elektronickým z felicie. Účinost takto upravených blinkrů se zvýšila min. o 100% a abych nezůstal s výměnou žárovek jen u blinkrů, tak jsem dal do předního světla silnější žárovku (místo 35/35W jsem dal žárovku 45/40W), přední obrysovka a osvětlení SPZ jsem vyměnil za LED žárovku a rovněž jsem dal i do zadního světla červenou dvouvláknovou LED žárovku, protože obyč. žárovka díky vibracím neustále praskala a abych nezapoměl, taky jsem vyměnil řetězové kolečko, místo 14Z jsem dal 15Z a díky tomu se motor při stejné rychlosti tolik nevytáčí. Mě to vyhovuje, protože jezdím většinou na pohodu, ale jet po rovince i 130km/h není problém...

Motorku jsem si vybral jako další level po pionýru. Kupoval jsem ji v květnu 2011 jako funglovku a do dnešního dne jsem s ní najel něco málo přes 4000 km. Vím že to není moc, ale na zhodnocení motorky to podle mě stačí.
Jízda na motorce je příjemná, posez je vzpřímený, takže i po delší jízdě nebolí záda. Podvozek je dobře naladěnej, nerovnosti tlumí velmi dobře a co se týká zatáček, tak taky no problémo, prostě kam se nasměruje, tak tam jede. Motor má pěkný zátah hned od spodu a nechá se celkem dobře vytáčet, do jak velkých otáček netuším, protože motorka nevlastní otáčkoměr. Jediné co mi na motoru vadí, tak jsou vibrace, ve středních otáčkách motor dost vibruje, ale jak se překoná toto pásmo, tak se zase chová jako beránek. Brzdy jsou kotoučové a jejich účinek je dostačující, ale přední by mohla být přeci jen trochu ostřejší. Spotřeba se pohybuje okolo 3,5/100km (+- nějaké deci podle stylu jízdy).
Co se týká poruch, tak jediný větší problém jsem měl s podsedlovými plasty, které díky vibracím praskly v úchytech. Reklamace se bohužel na toto nevztahuje, protože nemůžu dokázat, že jsem si ty praskliny nezpůsobil sám, takže jsem si je musel opravit doma. Po opravě jsem najel asi 2000 km a plasty pořád drží, tak snad už bude klid.

Jaweťák
Jaweťák napsal 02.12.15 v 20:31 10b.

Ahoj , prosimte kde jsi sehnal to zadni ozubene kolkecko.diky

464646
464646 napsal 22.10.13 v 16:14

Ahoj,prosím tě potřeboval bych vědět kde jsi sehnal ten nosič zadního kufru.Je možné že by jsi mě napsal kde a za kolik.Je to na stejnou motorku Yuki 125 csr.Dík Zdeněk.

Konny88
Konny88 napsal 18.02.13 v 21:44

Díky

ranger901
ranger901 napsal 18.02.13 v 20:32 10b.

Pekná motorka teraz keď som ju zbadal vyzerala (môj dojem) ako 500-ka :)
Taktiež veľa pohodových kilometrov

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.02.13 v 09:23 10b.

na Yukinu super vzhled