Honda NC 750X (2014)

Vlastník Hony1983
Vloženo 26.2.2014
Aktualizováno 26.2.2014

Honda NC750X - 40,3 Kw, ABS, 3,5 l/100km, úložný prostor .

Motorka koupena od FIRMA:Roman Bartyzal - Honda (České Budě - Bez problémů, rychlé jednání.

První dojmy - Motorka padla okamžitě do ruky (nízké těžiště, super kroutící moment). Možná absence většího výkonu. Výborná spotřeba rovnající se spotřebě menšího skútru, takže do města na každodenní jízdu do zaměstnání s kombinací větších výletů je ideální.

Motorku bych doporučil pro - Naprosto doporučuji všem, kteří nepotřebují moc adrenalinu s tím, že si chtějí vychutnat klidnější jízdu a nechce se jim hledat každých 200 km čerpací stanici.

Doplňky na motorce - Zatím žádné...

Již výše zmíněná spotřeba paliva při dnešních cenách s poměřením výkonu je prostě u větších strojů ojedinělá. S přičtením 12 000 km servisní interval, se také moc nevidí. Co se týče jízdních vlastností motorka zatím neudělala nic neočekávaného, takže se chová naprosto přesně jak chcete. U jiných strojů jsem měl problémy s pohodlím na delších trasách (bolest rukou, zad a samozřejmě sedacích svalů), u NCčka jsem se cítil naprosto pohodlně a hlavně jistě. Další velké plus je úložný prostor místo obvyklého uložení palivové nádrže kam se s klidem vejde integrální helma, popřípadě né úplně zaplněná igelitová taška s nákupem. Zajímavý je i palubní počítač, který oproti staršímu modelu NC700X ukazuje momentální a průměrnou spotřebu. Naprosto doporučuji všem, kteří nepotřebují moc adrenalinu s tím, že si chtějí vychutnat klidnější jízdu a nechce se jim hledat každých 200 km čerpací stanici.

Myschan
Myschan napsal 18.05.15 v 19:06 10b.

Moc pěkná

Martyy606
Martyy606 napsal 08.07.14 v 00:01

Červená jí sluší tak at slouží a hlavně bez nehod.. můžem někdy někam vyrazit

Tomik1118
Tomik1118 napsal 01.04.14 v 12:52 10b.

Tak ať slouží a mnoho km bez nehod !! Pěkná barva.

Hony1983
Hony1983 napsal 30.03.14 v 19:58

Nové zjištění: stále jsem se nemohl dostat na spotřebu danou od výrobce ať jsem se snažil jet nejúsporněji jak to šlo, to se však změnilo po prvním garančním servisu po 1000km a ujetí asi 100km. Spotřeba se rapidně snížila a postupně se opravdu dostávám na něco málo přes 3l/100km. Jedině, že by to bylo zajížděcím olejem... jinak nevím. Takže Řezňochu ze začátku nebuď zklamaný. Mimochodem blahopřeji ke koupi . Jo a abych nezapomněl, všem děkuji za přání šťastných kilometrů, což opětuji a za komentáře.

řezňoch
řezňoch napsal 27.03.14 v 21:43

Tak jsem asi další do počtu pánové. O víkendu přidám foto, ale myslím, že je to skoro zbytečné... Dnes prvních 50 km a nemohu si jí vynachválit. Přesně to co jsem potřeboval. Jinak samozřejmě se přidávám a přeju spostu šťastně ujetých kilometrů.