Cagiva Raptor 650 (2006)

Vlastník jedlicka18
Vloženo 21.2.2014
Aktualizováno 21.2.2014

Pěkná motorka od italského návrháře co navrhl Ducati, ale má motor ze Suzuki SV650. Takže není problém s ND.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Jde vidět, že šlo o motorkáře. Dostal jsem slevu, motolékárničku a záruku.

První dojmy - Raptor má vynikající brzdy a dobrej podvozek. Nelibí se mi škaredej trojúhelníkovej rychloměr. Moto bohužel ani nemá ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Ale jde si na to zvyknout. Raptor mi výborně padl do ruky. Jsem z něj nadšenej. Jak vzhledem, tak jízdníma vlastnostma.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná pro lidi menší postavy a holky.

Doplňky na motorce - Padáky, závažíčka na řídítka

Na motorce jsem zatím moc nenajezdil, ale vzhledem k tomu, že jsem si ji pořídil po dlouhé pauze a se zkušeností jen z 350 Jawy mám k ní velký respekt. Výborně táhne od spodu a nijak nepřekvapí nějakým nenadálým zrychlením. Na to že je to naháč, tak na ní ani moc nefouká, ale nejvíc jsem jel tak 140 a to jen chvilkově. Úložné prostory tady nejsou skoro žádné. Jsem rád že jsem pod sedlo narval lékárničku Až budu mít další zkušenosti, rád vám je sdělím.

Milan1963
Milan1963 napsal 23.02.14 v 11:58 10b.

Hezká motorka, přeju příjemné jarní kilometry!

strakon
strakon napsal 21.02.14 v 21:20

Paráda, ať slouží Kup si na to GiPro, taky ho tam mám a spokojenost a mně se právě ten tvar budíku líbí, holt je to ojedinělý stroj