Honda PCX 125 (2013)

Vlastník HonzH83
Vloženo 10.2.2014
Aktualizováno 29.3.2014

Honda je prostě Honda. Nikdy jsem si nemyslel že skončím u tohoto stroje. Zatím 100% spokojenost, jak vzhledově, tak jízdními vlastnostmi.

Motorka koupena od IncredibleHulk - Super klučina. Vše mi ukázal, poradil. Hodili jsme delší řeč a hlavně mi prodal super stroj.

Kymco Agility City 125: Je to nádherný stroj, ale k mému dvoumetrovému tělu a dlouhým nohám nesedne. Drhnu koleny o řidítka :-(

První dojmy - Moje první dojmy byly všelijaké. Je samozřejmě únor, zima a namrzlé silnice. Nemohl jsem si hned dovolit to rozpálit. Zatím se seznamuji. Zjišťuji že akcelerace je příjemná. Zkouším náklony a průjezdy zatáčkami. A samozřejmě ten bobek na sedačce, ach to mi bolí zadek :-(

Motorku bych doporučil pro - Tahle motorka uspokojí snad většinu věkové kategorie. Je mrštná hezká a doufejme že i spolehlivá.

Doplňky na motorce - Jsem zatím bez doplňků. Začnu ale asi plexi...

Jak už jsem psal, mám najeto s motorkou 130km, tak to je zatím jako bych se na ní jenom koukal. Musím ale uznat že, že jsem ještě jel na benelli cafe nero 125 a honda, to je úplně jiná liga. Ze předu ta motorka vypadá jako mašina, dravý vzhled a krásný zvuk z výfuku. Je pravda, kola by mohly mít o palec víc, ale to není zase nic hrozného. Zatím jezdím lážo plážo. Spíš se snažím o technickou jízdu, seznámení se s brzdami. Vážím přes 100Kg a brzdy si se mnou snadnou poradí, tak dávám malé bezvýznamné +. Trochu si potřebuji zvyknout na to automatické vypínání motoru Je to opravdu nezvyk. Motorku jsem si koupil pro ježdění do práce. Mám to daleko cca 12Km. Musím opravdu vytknout to sedlo. Ten bobek, to je něco strašného. Když jsem před koupí četl recenze, tak jsem se divil a říkal si že lidi přehánějí... Tak už se nesměji. Budu muset investovat do plexi. opravdu se ten vítr nepříjemný. Co se týče úložného prostoru, to se mohli v Hondě taky trochu pochlapit. Zatím nevím co bych napsal. Musí se počkat na teplo Vše ukáže čas. Koupě ale rozhodně nelituji. Jen co nechám vyndat ten bobek, nebo jestli si zadek dřív zvykne, těším se na delší výlet...
19.2.2014
Konečně mám fotku kde se vidím na motorce. Sice jen v teplákách před garáží, ale už teď si říkám že jsem si měl spíše koupit Hondu Varadero Jsem na to jak Medvěd na bombonku A já proč se lidi na mě koukají, když jedu městem... Nejdříve jsem myslel, že je to tím že vidí motorku v únoru, ale bude to asi něčím jiným

HonzH83
HonzH83 napsal 19.02.14 v 11:30

Není zač Zatím se mi moc nevede, jsme nějací nemocní ... Tak jemom čučím smutně do garáže :´-

IncredibleHulk
IncredibleHulk napsal 10.02.14 v 21:38 10b.

Je to fešák! Vítej ve světě jedné stopy. Přeju hodně šťastných km bez nehod a poruch...a diky za vlídná slova o mé maličkosti. 10b bez váhání