Suzuki DR 750 Big (1989)

Vlastník ZASEJA
Vloženo 9.2.2014
Aktualizováno 9.2.2014

Big moje první velká motorka ...

První dojmy - po všech letech ježdění na Jawách a MZ jsem si řekl že už by to chtělo něco jinýho v roce 2000 moc velký výběr motorek nebyl ale našel jsem tuto, velké silné enduro - můj sen a tak se mi zatmělo před očima a moto jsem koupil a už se těšil na novou sezonu

Motorku bych doporučil pro - jinak Big je úžesný to se těm klukům japonským opravdu povedlo takže určitě doporučuji ale opatrně kupovat a dát si pozor !

Bohužel přišlo ale zklamání člověk který mi ho prodal motorku chválil do nebe sice motor měl trožku divný zvuk ale to říkal že je normální no já o suzukách nic nevěděl tak jsem na něj dal dnesla bych mu dal taky ale bodku mezi oči bylo to normální hovado co mi prodalo moto které mělo spoustu pastí a pastiček a já se postupně do nich chytal

Motor šel dobře když moto jelo byla to jedna básen krásný posaz pohodlné a i velmi lehce ovladatelné

první co bylo přišlo to že odešel startér opravoval to nějaký Michálek servis Velké hamry no hovado číslo 2 moto sice opravil ale za jakou cenu už jsem se u něj neukázal

no dále přišli na další věci sice drobnosti ale štvaly mě, takže místo toho abych měl s moto radost byla to starost a já se skoro bál na tom jezdit abych někde nezůstal stát

takže přišlo nevyhnutelné po necelé sezoně a půl šlo moto z domu naštěstí mě ho vzali protiúčtem za jiné moto a jelikož jsem nechtěl ojetinu už ani vidět šel jsem do nové motorky v roce 2002 ale to už je zase jiný příběh.