Suzuki DR 750 Big (1988)

Vlastník Tazik
Vloženo 26.12.2013
Aktualizováno 26.12.2013

Suzuki DR.Big je moje srdeční záležitost.

První dojmy - První dojem hrůza.Motorka byla v dezolátním stavu.Po několika ůpravách se jízdní vlastnosti vrátily k normálu a už je na ní codela i zpoleh.

Motorku bych doporučil pro - Moto je nejvhodnějši pro ty co už nechtěj závodit. Pro ty co maj problém se složit na jiné motorky. Pro ty kteří si chtěj vychutnat sílu brutálního 1.válce. Pro ty co maj srdce na správném místě.

Doplňky na motorce - Přídavné světla,vyhřívané hefty Oxford adventure,padáky,Creptus.

Tak bych chtěl napsat pár vět o mém Bigouši.
Vzhledem ke spoustě okolnostem a zdravotnímu stavu jsem si vybral právě tuto motorku.
Okolnost 1. Jelikož jsem kluk z vesnice se spoustu kamarádů tak první byl asi pionýr.
Potom ty motorky druhu 125,250,350 atd asi to tím co jsme si prošli všichni.
Vzhledem k náročnosti mladých kluků a poznávání síly přišly na řadu crosky továrních značek.
Člověk se vyblbnul párkrát si dal na zobák ale jak člověk stárne už to není ono.
Začínáme se bát,jsme opatrnější na vesnici se vám nastěhují ledé z města a ty maj neustále problém s tím že je jízdou po obci či při cestě na trat někdo ruší na krosce která dělá docela kravál.

Okolnost 2. Člověk se nechce vzdát motorky ale krosky se zbaví ale co ted.Já to bez motorky vydržel 2.měsíce a byl jsem ůplně hotovej.
Pořídil jsem si XJ 900.Motorka pěkná na cestování super ale nějak mě ta motorka nesedla.Udělal jsem jí podle mého gusta a šla po roce z baráku.

Okolnost 3. Jelikož je to 10.let co jsem měl doporučenou operaci páteře a na silničí motorku bych se asi nesložil volil jsem enduro.

Okolnost 4. Spousta lidí nemá na to aby si mohl koupit motorku za X.peněz i když by si to přál a tím pádem vybírá dle svích možností.V mém případě se mi naskytla koupě Suzuki Dr Big 750 rv.1988.Není to sice mladík ale enduro to je.
Když jsem jí 2.Ledna přivez byla to docela zbídačená chudinka.
No nic pár oprav a tisícovek to zpraví.
Takže výměna,CDI,píst,válec,ložiska,gufera,čep,řetízky atd atd.Pár tisícovek to nebylo bylo jich víc.
Dnes mám motorku udělanou k obrazu svému a doporučit jí mohu i těm co se na jinou nesložej z důvodu nemocnejch zad.Posez super,jízda super je to moje fakt srdeční záležitost a i když to stálo tolik peněz neměnil bych ani za nic.

dr771
dr771 napsal 06.05.20 v 21:25 9b.

radek89
radek89 napsal 11.07.17 v 14:46 8b.

Krásný stařeček ještě pořádna moto

lubin1281
lubin1281 napsal 10.04.16 v 11:40 10b.

JonasM
JonasM napsal 30.06.14 v 14:40

Super stroj . Jen si říkám, jestli s tím Creptusem mají sousedi kýžený klid

BadMax
BadMax napsal 02.01.14 v 11:37 10b.

Hezká