Harley Davidson XL 883H (2003)

Vlastník Robbie77
Vloženo 8.2.2014
Aktualizováno 8.7.2014

Mašina s osobitými jízdními vlastnostmi,nenapodobitelným zvukem atd...Zkrátka Harley-Davidson.Je to výroční model,vyrobený ke 100 letem značky.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - Profesionální,přátelské jednání,na místě vyřízena STK a povinné ručení.K.H.Moto můžu jen doporučit.

První dojmy - Tak na nějakých H.D.jsem už něco najezdil,od Sportsterů po Road Kingy,ale Sporťák mi sedl nejvíc,je lehkej,krásně ovladatelnej a svižnej a to i s motorem o objemu 883 a to ať si říká kdo chce co chce.

Motorku bych doporučil pro - Na tomto Harleji můžou jezdit jak začátečníci,tak i zkušení jezdci,ty kecy,že je to motorka pro holky,ty neberu vážně,Je to Harlej se vším všudy!Nejedna ženská mívá problém s trochu tužší spojkou:-)A já s mojí výśkou 172 cm na tom aspoň nevypadám jak kokot :-D

Doplňky na motorce - Značkové gripy avon,,kratší progresivní zadní tlumiče,doplňkové sedlo,Originální pneumatiky H.D. Dunlop s bílými boky,brašny a origo H.D.rolka.

Tak vždy asi především rozhoduje cena motorky,takže Sportster byl pro mě dostupnej.Jsem zvyklej na tvrdší zadní tlumiče,tak jsem sundal originály a namontoval kratší a tužší.Harley teď sedí parádně,díky tomu,že se tak nehoupe je výkon přímočarejší a plynulejší a v zatáčkách se nehne.Brzdy jsou dostačující,na předku by mohly být klidně kotouče dvaCo se týče spotřeby,cca4,5 litrů na sto nemá chybu!A to ať jedu sám nebo ve dvouPoruchu jsem zatím neměl a doufám,že nějaká závažná snad ani nebude.Občas je třeba projít šrouby,sem tam něco dotáhnout,hold se to klepe jak drahej pes,ale to je na Harleji to nejlepší,ty vibrace,tohle japonský motorky neumíCestování na téhle motorce už jsem taky zkusil a pro mě pro řidiče O.K.dá se na tom jet i delší vzdálenost a nic me nebolí.To samé ale už říct spolujezdec nemůže,tam už je to podstatně horší.Jsem zvyklej na silnéjší motorku,ale s touhle 883 je radost jezdit,výkon cca 40 KW je naprosto dostačující v dneśním silničním provozu,jen na dálnici je to trochu otrava,ale tak nejezdím po ní každej den.Po běžných silnicích s nějakýma pěknýma zatáćkama si s touhle motorkou parádně zablbneteNějakou převrtávku na 1200 bych vůbec neřešil,vrtat do něčeho co funguje bezvadně nemá smysl,to si raději kupte rovnou 1200.jediné co jsem upravil,byly zadní tlumiče,obul jsem bíloboké pneu,malinko poupravil opěrku z velké na menší a hezčí,dal nové gripy,sehnal nižší sedlo a
dokoupil brašny.Tak už jen čekám na jaro.Zdar
Harleye jsem letos v květnu prodal a koupil si zase Sportstera,ale typ XL883 Custom.

Pavelvirago
Pavelvirago napsal 05.05.14 v 00:24

Pěkná ale to virago co jsi měl byl fakt luxus skoro by vzhledově to HD strčilo do kapsy,ale jen můj názor.10b.

Pavelvirago
Pavelvirago napsal 05.05.14 v 00:23

Čokl
Čokl napsal 03.04.14 v 08:24

GodoJ
GodoJ napsal 24.02.14 v 22:32 10b.

veľa krásnych km...

jikov
jikov napsal 14.02.14 v 19:10 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost