Harley Davidson XL 883H (2006)

Vlastník Higins77
Vloženo 14.11.2009
Aktualizováno 3.5.2011

V jednoduchosti je síla a to tahle mašina splňuje, žádné zbytečnosti jen poctivý kus železa.

Před tím jsem měl ČZ175 takže těško srovnávat, tohle je úplně o něčem jiným. Jezdí se na ni skvělě, díky silenblokům skoro nevybruje, jen trochu v nízkých otáčkách. Ovladatelnost je skvělá, stačilo chvíli abych si na ni zvyknul. Při řazení to krásně kovově cvaká, brzdy nejsou moc ostrý, spíš se musí víc přitlačit. Výkon je podle mě dostačující, stejně jezdím jen tak do 100km/h. Pokud ještě neni dostatečně zahřátá a zavřu sytič, tak pěkně střílí do sání. Je to trochu takovej nezmar s tím karbecem ale to jen než se pořádně ohřeje. Koupil jsem ji v úplném základu, až teď jsem si pořídil výfuky screaming eagle a zvuk je teď úplně o něčem jiným, teď to teprve je harley.

Každej mě haryka rozmlouval kvůli poruchovosti ale já si zatím nemůžu stěžovat. Co ale můžu potvrdit, že je náchylnej na korozy, musí se o něj člověk starat aby vydržel.

jaqes
jaqes napsal 17.11.09 v 19:37

gratuluji, za 10 ať slouží

me2d78
me2d78 napsal 17.11.09 v 19:08

Tak tě tu rád vidím a nejen laufy ať dobře slouží

marnej
marnej napsal 17.11.09 v 14:54

Hlavně si do toho nench od nikoho kecat podělat se může i něco z Jap , takže důležitý že sis udělal radost a vo tom to je, takže X (slovy deset bodů)

BaluJarda
BaluJarda napsal 17.11.09 v 08:51

Pěkné HD ,za 10

mrtvola2
mrtvola2 napsal 16.11.09 v 21:46

krásná,ještě že ses nenechal odradit