Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník Granda
Vloženo 25.1.2014
Aktualizováno 22.8.2016

Moje první silná motorka ...:)

První dojmy - Motorku mám přes měsíc a najeto na ni něco málo přes 100km zatím nebylo počasí na nějaké větší projížďky . Překvapilo mě že se na motorku poskládám s mojí výškou (199cm).

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil někomu, kdo již pár zkušeností s motorkama má, ale dá se i pro ty co teď dodělali autoškolu.

Doplňky na motorce - Padáky, přední plexi, Výfuk Leo Vince, jiné řidítka

Motorku jsem si vybral skrz moji výšku. A nechtěl jsem jít do něčeho jako je r6 nebo cbr 600 nejdřív se chci trošec naučit na tomhle a za par let si pořídím něco jiného . Na moto mám najetý zatím pár desítek km takže nemohu posoudit nějaké + a - ale při jízdě jsem si všiml že v 8 tisícich motorka zlehoulinka pocukavala ale motor nebyl dost zahřatej a bylo kolem 0 tak třeba vlétě to bude ok :))). A na motorce mě čeká výměna oleje a možná nějakou úpravu. Další info podám až budu mít něco najeto

Takže na motorce mám od koupi najetých zhruba 300 km. Musím říct že motorka má opravdu nádherný zátah a úplně mi brala dech. Do 6-7 tisíc otáček výfuk jen tak probublává ale od 8 tisíc začne opravdu řvát, že začne zlehka pískat v uších a kolem 11 tisíc mi zalehnou uši jak v letadle . Posezení na motorce je pohodlné jak pro řidiče tak pro spolujezdce/spolujezdkyni. Tím že motorka je docela lehká (200kg) tak se dá dobře ovládat. Spotřeba je něco kolem 6 litru/100km. Na motorce jezdím opatrně protože moje první dvě motorky byly mustang a simál, párkrát sem jel na silných motorkách jako byla R6, Bandit, Z750, er-5,yz 250,cbr 125 , ale z takové krátké projížďky jsem si nevzal skoro žádné zkušenosti. Určitě až bude teplo tak si zajedu se známýma na okruh abych do motorky dostal větší cit při ovládání.

Další úpravy co bych chtěl udělat - lepší podsvícení kontrolek, možná pozměním barvu na některých částech motorky, přešití sedla skrz mojí výšku.

Motorka byla sice bouraná (škráblej padák, ulomení pačky na vymazání km), po dukladné kontrole s odborníkem motorka nikam nezatáčí, krček ok, a motorka si drží jednu stopu.

Zatím vše. Pak zas písnu až budu mít ještě něco najeto.

Tak zatím jsem toho moc nenajezdil ale aspoň jsem zkusil jak moc mi to žere a vyšla mi spotřeba něco kolem 6,5 litru což se docela dá