Yamaha YZF-R1 (1999)

Vlastník Pepa R1
Vloženo 28.10.2006
Aktualizováno 24.3.2010

Je to motorka mích snů.Jede to jako kráva.A jízdní vlastnosti...prostě paráda.Je to luxusní motorka s kterou jsem fakt spokojenej.

Zkušenosti: Měl jsem GSX 400 E rv.87-Na naučení-1 Rok..Pak GSX-R 750 rv.91-To už bylo slušní svezení-2 Roky..Teď už 4 rok R1 rv.99-Tak to je už lahoda..

Cesty: Kždý rok minimálně tak 4.Bike show,Kunětická,Dřevěnice,Masečín,Motománie.A hromada vyjížděk+ježdění do práce.A taky nějaký ty státy jsem už taky projel:Slovensko,Slovinsko.Maďarsko,Chorvacko,Rakousko,Itálie.Letos jsem apsolvoval prní ročník trancpublIK CUP 2009-Supr akce.Za jeden víkend najeto 1400 km po ČR,paráda.

Další info: Lechce odřená levá strana,pouze lak.Proužky na kolách,padáky,cestovní plexi.Teť taky proběhla uprava sériového výfuku na laďák.A namontování alarmu.Taky letos oprava převodovky,konkrétně 2kového kolečka(klasika),a nové spojky.Rozvody a ventily jsem samozřejmě taky dělal.Taky musím přiznat že už má najeto 64 000 km (poctivích)a vše šlape.Už jí mám 4 rokem a jsem sní pořád spokojenej.A vy co tvrdíte když hledáte v inzerátech motorku z 99 rv. a chcete aby měla najeto 30 000 km tak se zamyslete.

standum
standum napsal 20.07.09 v 17:16

moc pěkná motorka a s majitelem si to taky pěkně umí sypat

miska-600rr
miska-600rr napsal 13.07.09 v 10:51

Slusiva dvojka jste! 10 bodiku.

Marf
Marf napsal 01.03.09 v 20:35

Zdarek jo at je už léto ale musím se uzdravit mám zlomenou nohu ale ke konoj se už těším a hlavně na motorku

Jarda.miki
Jarda.miki napsal 05.02.09 v 22:11

zdar joska, no jo no litr je litr! at maka sezona je naslapana.

DennySV
DennySV napsal 14.07.08 v 19:01

Ahoj Pepo, máš hezkou motorku. Jen máš dva válce navíc... V2 forever .