Aprilia Pegaso 650 (2003)

Vlastník kari1
Vloženo 18.1.2014
Aktualizováno 18.1.2014

Už dlouho jsem po ní šilhal a když jsem dostal povolení tak jsem to riskl.Tak se nechám překvapit.

První dojmy - Měl jsem možnost se na ní před rokem projet a hned mi padla do ruky.Zatím jsem na ní nic nenajel.Doufám,že se to brzy změní.Proběhne příprava na sezonu a potom hurá do ulic.Až něco najedu,snad sem přidám nějaké postřehy.Budu si přát,aby byly kladné.

Chtěl jsem něco na silnici i na polňačku.V cestovních endurech vyhrálo Pegaso.Prostě se mi líbilo i vzhledově.Skoro dva roky jsem koukal po motorkách.Nejvíc mě brala verze Tuscany Tibet,tak jsem tajně doufal,že se nějaká najde.V listopadu 2013 to přišlo,navíc jen 60km od baráku.A bylo rozhodnuto.Třetí den byla doma.Najel jsem jen 30 km,takže nemůžu hodnotit.Teď mě čeká olej,filtry a pneu.No a čekat na jaro.

venkovanzkhor
venkovanzkhor napsal 21.01.16 v 15:35 10b.

Dobrá volba!

radous.
radous. napsal 25.04.14 v 13:02 10b.

Jooo Tibet je Tibet, dobrá kombinace. To se jim povedlo, jen škoda že jich není víííc. :´- Pasl jsem taky po takové, no a nakonec... Ale dejme jim šanci proti těm vyzdvihovaným a chváleným Hondám.
Radous

Pepa66
Pepa66 napsal 06.04.14 v 00:04

Ahoj kari1, mrkni na moje novinky (foto) co na to řekneš . Stará dobrá ruční práce , a jak jsi daleko ty? Dej vědět, přeji hodně dobrýho počasí, čau Pepa66

Pepa66
Pepa66 napsal 20.03.14 v 23:10

Ahoj tak se dívám že máme stejný vkus. Gratuluji tak mnoho šťastných km na cestách, jasných 10b

U720
U720 napsal 19.01.14 v 19:19

gratuluji,taky jsem ji chtěl,ale nesehnal.