Yamaha Fazer8 (2012)

Vlastník snack2244
Vloženo 13.1.2014
Aktualizováno 13.1.2014

Můžu jen chválit.Naprosto úžasná

První dojmy - Je to moje pátá motorka a až teď jsem našel to co jsem hledal.krásně se na ní cestuje a když potřebuju trochu zrychlit tak s tím nemá žadné problémz.Za mě ideální stroj

Motorku bych doporučil pro - motorku bych doporučil všem co se chtějí někam podívat a nejezdit jen tady kolem komína :D samozřejmě že se dá cestovat i na supersportu ale neni to ono.

Doplňky na motorce - padáky barracuda,držák spz barracuda,miniblikry od yamahy a samozřejmě akrapa

Zalíbíla se mi hned na první pohled.Vyzkoušel jsem už pár motorek a žadná mi nesedla jak tahle.Začínal jsem na aprilii 125 tuareg,následovalo SV 650 S.Ta mi vydržela opravdu dlouho.Pak jsem ji nesmyslně prodal a koupil CBR 1000 RR fireblade HRC.To už bylo jiné kafe ale časem jsem zjistli že pro mě takové motorky nemají vubec žadný význam.pokuď si ji člověk koupí na okruhy tak proč ne,ale v provuzu podle mě nemáji supersporty uplatnění . no a pak největší chyba mého života,koupil jsem Hondu NC 700 X :( no prostě co dodat.Zkuste si ze sporta sednout na tohle :( nuda nuda a víc než nuda :( tak jsem za pul roku prodal a hledal jsem co si pořídím teď.chtěl jsem něco co mi vydrží a nepřestane mě bavit.A našel jsem FAZER 8 Ta motorka mě dostala hned po prvním svezení.Když si na ní sednete je to jak (třeba např. do Superba :D ) opravdu pohodli jak má být.Výkon dostačující (super),jízdní vlastnosti (super),spotřeba (super) a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna.A nakonec jen vzkážu těm co o Ní uvažují ať už neuvažují a koupí

Více fotek dodám až jak se udělá hezky

lacerta82
lacerta82 napsal 24.03.17 v 06:37 10b.

deset za YAMAHU a navíc Fazer .super mašina...(Benzina Valmez- směr Rožnov)

Ondro_Beast
Ondro_Beast napsal 13.02.16 v 18:37 10b.

Brutalny kuusok :) velmi krasna :) Fz8 mega volba :)

crya
crya napsal 10.02.14 v 18:32 10b.

Hmm, nádherná...musím chválit, když mám stejnou. Oceňuju popis a lektorsky bych dodal...konečně jsi zvolil TOP a to YAMAHU. Moje první velká byla FZS600 a moc rád jsem se po deseti letech loni vrátil po X mašinách k Fazeru(8), teď už jinou nějakou dobu nechci... (akrapa jsem dnes objednal...stejnýho )

Slavomil_84
Slavomil_84 napsal 14.01.14 v 22:12 10b.

Jakožto předchozí majitel FZSa 600, Fazery žeru, at osmičku, tak litr, ale ta osmička je fakt nádhera! 10b ®

muncinana
muncinana napsal 13.01.14 v 21:15 10b.

Krásný stroj super bílá barva