Suzuki GSX-R 1100 (1993)

Vlastník pospit
Vloženo 29.12.2013
Aktualizováno 29.1.2021

Ikona devadesátých let - Suzuki gsxr 1100 W

Motorka koupena od Peppi-VFR (Kroměříž)

Honda CBR 900RR Fireblade: Chtěl jsem Fároše, ale cenově byl někde jinde než Sůza...

První dojmy - Přivezl jsem ji domů, sundal z vozejku a byla tma, takže jsem nic víc už nestihl. Nicméně další den jsem už nevydržel, i když bylo 29.prosince a šel ji projet. I když potřebuje doladit a vychytat takové ty dětské nemoci, jsem z ní unešenej. Konečně jsem se dostal do rodiny gixerů a splnil si tak dětský sen.

Motorku bych doporučil pro - Těm co chtěj old school superbike :-)

Doplňky na motorce - Tlumič řízení, pancéřové hadičky, vyšší plexi, K&N filtr do airboxu, svody 4 - 1 a koncovka Yoshimura, seřizovací hvězdice předpětí pružin, bílé reflexní proužky na rávky, miniblinkry s homologací, ukazatel zařazeného kvaltu a nerezový držák SPZ.

Vždy jsem toužil po TL1000R nebo GSXR 1000 K1, ale ty jsou pro mě cenově někde jinde. Pak jsem ale začal čímdál víc pokoukávat po straších modelech GSXR a najednou se objevila na inzerci tahle ,,krasavice", promyslel jsem si pro a proti a pak se rozhodl, tudle mašinu chci mít prostě doma No a druhý den ráno jsem pro ni frčel cca 140 kiláku daleko. První, zkušební jízda u prodejce byla taková nic moc, ale zato může neznalost okolí. Takže aktuálně má nové pneu Michelin Pilot Power, řetězovou sadu EK, výfukovou koncovkou Yoshimura, vzduchový filtr K&N a sintrované desky. Tak jsem konečně dokázal nastavit tlumiče a teď už to jede jako prase, možná až moc, pomale začínám přemýšlet, že ji dám pryč a pořídím něco slabšího, nějakou šestku nebo něco na pole.

Předešlý odstavec jsem psal během prvního roku po koupi a naše společné soužití nakonec skončilo až téměř po osmi letech a moto odjela 28.1.2021 k Uherskému Hradišti. Dá se říci, že se skoro vrátila tam, kde jsem ji kupoval. Pořád sem nevěděl, zda ji prodat nebo ne, ale vzhledem k tomu, že jsem na ní doteď jezdil 2x, 3x do roka a jen stála v koutě a já ji tak měl zbytečně, rozhodl jsem se ji nakonec prodat, aby někomu dělala ještě dále radost. Když zájemce přijel, začínal jsem litovat, že sem si ji měl nechat a ani jsem si blbec neudělal poslední fotku na památku

SPIJKER
SPIJKER napsal 20.03.20 v 10:03 10b.

krasna...

Ti_rex
Ti_rex napsal 05.10.19 v 11:08 10b.

Pjekna gixera enem co je pravda. Take jeden ze stroju, co bych v garazi uvital

Čadil
Čadil napsal 03.04.19 v 18:58 10b.

krasavec,moc hezká

pospit
pospit napsal 24.05.15 v 12:16

Děkuji za pochvalu

findejs1310
findejs1310 napsal 24.05.15 v 10:46

No ale musím uznat že ta ikona vypadá velmi pěkně
Mas 10 bodů