Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob (2011)

Vlastník HDFatBob
Vloženo 23.12.2013
Aktualizováno 9.5.2014

už moc dlouho jsem ho chtěl, 2013 se to povedlo

Motorka koupena od HD Ostrava - vše bylo ok

První dojmy - super, jezdí skvěle, motor táhne jako lokomotiva, brzdí dobře (už jsem měl pár krizovek s plechovkářema, asi největší když borec s mercedesem mi vjel z vedlejší do cesty a když mne zpozoroval, zůstal stát napříč silnicí. brzdy nadoraz a z tak 90km/h jsem to dobrzdil jen tak tak) na 320kg se vodí jako kolo a hlavně "mozek v lázních", to je k nezaplacení!

Motorku bych doporučil pro - pro každýho komu se líbí motorka, která není plastová. když ji nastartuješ ozve se zvuk kovadliny a to mě prostě bere.

Doplňky na motorce - nosič ;), kus železa s chromem za 3300,-, za ty prachy jsem myslel, že se to namontuje samo.

po dlouhých letech bez motorky jsem chtěl choppera, respektive jsem se už nechtěl vracet k motorkám, které jezdí na 3. stupěň 170km/h. nejdřív jsem pokukoval i po Japoncích, takovej intruder je moc pěkná mašina, ale nakonec přišlo rozhodnutí, že nic než HD to nebude a FATBOB je pro mě TOP.

trochu mne odrazovali "zkušenosti" lidí okolo: "budeš jezdit s telefonem na mechanika, padaj z toho šrouby, řazení na hovno, v zatáčkách na hovno, atp." ...
budu rád za každou radu co se týče této motorky, takže pište ;) za mne zatím nic z toho neplatí. řadí se parádně, neutrál najdeš krásně, 6 ti rychlostní převodovka je fajn. v zatáčkách paráda, stupačky nebrousím (ale možná to je mnou). co oceňuju nejvíc je skvěle tvarované sedlo, které mne perfektně drží i při sebevětší střelbě.

mám za sebou asi 1300km a plná spokojenost. optimální rychlost 90-110. bez ochrany jakéhokoli štítu max. 130, při 160-ti už to fakt chce trénovaný svaly na krku, víc jsem ani radši nezkoušel.

Zwei
Zwei napsal 26.12.18 v 19:35

Ten samý padák mám taky,sice moc dobře nevypadá,ale až spadneš v klidu z motorky jako já,budeš rád ,že tam je a že máš celý nohy,celo nádrž a zrcátka.Trochu jsem přemýšlel o jiné padáku,který tam časem možná dám. https://www.yacomi....tail-26X0000101.aspx

Zwei
Zwei napsal 26.12.18 v 19:21 9b.

HDFatBob
HDFatBob napsal 09.05.14 v 15:03

Až s tim jednou plácnu, ještě budu rád, že tam ten padák je

merina
merina napsal 09.05.14 v 12:52

Pěkný HD, ale ten padák je fakt trochu jak pěst na oko. ale i tak 10b.

jsar
jsar napsal 02.05.14 v 10:47 10b.

Když chopper, tak HD. Jabka jsem jezdil a nejsou zlý, ale tohle je