Suzuki GSR 600 (2009)

Vlastník MattyGSR
Vloženo 26.11.2013
Aktualizováno 27.11.2013

Suzuki GSR 600 - 2009 cerna metaliza

Honda CB 600F Hornet: vždycky jsem chtěl horneta, ale jakmile jsem uviděl GSRko bylo jasno do který krásny jsem se zamiloval =)

První dojmy - první moje jízda na GSR nebyla nějak moc dlouhá, projel jsem se na ní asi 5 kilometrů a hned od první chvíle jsme si padli do oka. Bohužel motorku jsem koupil nedávno a do prvního sněhu než napadl zbývalo jen pár dní, takže jsem na ní najel jen zhruba 30 kiláčků a musel jsem jí zazimovat, už aby bylo jaro a trochu slušnější počasí =)

Doplňky na motorce - na motorce byly padáky a vyšší plexi od baracudy, za které jsem neskutečně rád, protože bych ho stejně dokupoval a tak je o investici méně, původní majitel nechal vyměnit v motoru rozetu a dal o zub menší, tak by měla mít lepší zátah od spodu, moc jsem toho zatím na ní nenajel, tak uvidíme na jaře =)

do GSRka jsem se zamiloval hned jak jsem jí prvně uviděl a věděl jsem že je to přesně ta motorka co chci, bohužel loni se mi nepodařilo sehnat žádnou ve slušnym stavu a tak se koupě odsunula na další rok. Ani ta letošní motorkářská sezona nezačla pro mě na jedničku, sezona byla v plném proudu a já stále neměl na čem jezdit a když už jsem si myslel že jsem konečně našel tu pravou pro kterou si pojedu, tak při telefonátu na inzerát mi bylo oznámeno že motorka je již rezervována a za dva dny už byla i prodaná. Pro letošek jsem se smířil s tím že opět zakončím rok bezúspěšně, že prostě asi nemám štěstí aby mi bylo přáno, ale to jsem se zmýlil, začátkem listopadu jsem objevil inzerát na tudle krásku a byl to přímo výstavní kousek s tím, že bude dovezena do čr druhý týden v listopadu, no a tak jsem nenechal nic náhodě a ihned si rezervoval náštěvu a po týdnu jsem se na ní jel podívat. Motorka vypadala jako by právě vyjela z fabriky a tak nebylo o čem diskutovat a hned jsem po ní sahnul, bohužel nebylo nic moc počasí a tak jsem se na ní projel jen malinkatej kousek ale i tak jsem si jí ihned zamiloval, domů jsem ji přivezl skoro po 14ti dnech než se vyřídily všechny papíry a než mi udělali na ní výměnu všech náplní a tak nezbývá nic jiného než se těšit na jaro až se konečně pořádně společně svezem =)

oggys
oggys napsal 16.01.14 v 19:45

Super stroj,v říjnu jsem přivezl tu samou akorat 2008 a
žena to sami!!!at slouzi

jelda-f
jelda-f napsal 14.12.13 v 16:57 10b.

parádní stroj a super povození ideální volba naked biku ;)

MattyGSR
MattyGSR napsal 28.11.13 v 22:11

díky

Ludwei
Ludwei napsal 27.11.13 v 17:32

Černá kráska

brejle
brejle napsal 27.11.13 v 15:01 10b.

ať slouží