Honda CB 750K (1983)

Vlastník truck
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 4.3.2019

Vloženo: 20.05.2016, Uskutečněno: 20.05.2016, Zhlédnuto: 38x

Tak jako jsem pro přátele zpracoval reportáž z výstavy před výstavou (BCB 2015 i 2016),tak činím i dnes z 300 ZGH 2016 v Hořicích. Nikdy jsem tam jako většina z nás v pátek před závodem nebyl a jen jsme zírali jakej fičák už je v depu a okolí Důvodem naší návštěvy bylo setkání s Kamilem Holánem,kterého jsme podpořili na jeho cestě na letošní TT Isle of Man. I když na setkání byla jen chvilička nevadí fajn kluk,kterej si na nic nehraje jo a POZOR tenhle frajer umí hodně spěchat je to držitel traťového rekordu 300 ZGH,který po letech vrátil do Českého držení Já jsem si od něj přebral zadní gumu na které dal ve 2015 v Senior TT race nejrychlejší kolo,které tam kdy Čech zajel Historie je bohatá František "Frankie" Sťastný,Petr Hlavatka samozřejmě i Indián,ale tu nejrychlejší gumu mám já doma a s úctou ji vystavím v dílně
cafe-racer.flveknapoje.cz/tt-isle-of-man

danny3716 (1) napsal 25.05.2016 v 21:32

kráááásný , já na ty Hořice zase zapoměl

elvis78 (133) napsal 21.05.2016 v 05:37

pěkné.
Jinak do Hořic jsme jezdívali jako kluci v nalešťenejch embéčkách vyhlížet vložku s auťákama.

• ZPÁTKY DO MINULOSTI

Navštívil jsem s kamarády Motomuzeum v Sezemicích.Nádhera (y) jinej svět přesně ten náš +o( naše krevní skupina :-$ Popsat těžko :! jeďte se podívat bude se Vám to líbit a přispějete na projekt,který v ČR určitě n

Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • BCB 2016 OFFICIAL VIDEO

Pořádnej sound ( to se bude Mikešovi líbit) :-$ a živé obrázky +o( Jako bychom se tam vrátili (s) SUPER (y) Nasajte přátelé tu atmosféru s námi přeneseme se časem zpět :-$ máme volno :-$ pracovní problémy ostali

Typ: Reportáž
    Vloženo: 10.03.2016
    Uskutečněno: 10.03.2016
  • BCB 2016 výsledky

Děkuji přátelé za hodnocení (y) každýho chlapa pochvala potěší :-$ polechtá tu naši hrdost,ego nebo ješitnost jak tomu kdo říká to je jedno. +o( Pro Jardu poděkování za názor ani Ty ani Tvoji přátelé nejste "laici" j

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.03.2016