Honda CB 750K (1983)

Vlastník truck
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 4.3.2019

Vloženo: 08.03.2016, Uskutečněno: 08.03.2016, Zhlédnuto: 23x

Děkuji přátelé za hodnocení každýho chlapa pochvala potěší polechtá tu naši hrdost,ego nebo ješitnost jak tomu kdo říká to je jedno. Pro Jardu poděkování za názor ani Ty ani Tvoji přátelé nejste "laici" jste jezdci,srdcaři a to není vůbec málo Směr vícero úprav přišel se zkušenostmi a samozřejmě výfuky jsou vidět nejvíc Já už vím pravdu a bez zklamání jsem přijal výsledek,kde skončila Free Spirit na předposledním místě což je výrazně hůř než v loňském roce. Pohár za 2 místo je Bernard Rokies Cup což je ocenění,které uděluje osobně sponzor a majitel pivovaru pan Bernard Na Free Spirit budu vždycky vzpomínat jako na hezkou motorku Nepostavil jsem nic šerednýho za co bych se měl stydět to jsem poznal všude kam jsem na ní přijel. Je jen jiná Cafe Racer nemá být modelka jakou jsem postavil To že bych potřeboval svoji kategorii jsem slyšel vloni i letos. Život jde dál čekají nové výzvy a snad když zdraví dá i nové projekty. Free Spirit bude na prodej,aby mohla dělat radost někomu kdo na ní bude jezdit,ale nikdy by ji z jakéhokoliv důvodu nepostavil Nemůže stát v koutě pod prostěradlem,protože jezdím na motocyklu Harley Davidson a na nic jiného není čas To už jsem si v hlavě vyřešil,když si Aleš odvážel Maxima můj kus života na který nikdy nezapomenu Je to jako když odejdou děti z domu a mi víme,že i když jsou jinde mají se dobře Jsem se zase rozkecal už stačí

mikesch (0) napsal 10.03.2016 v 10:51

Alespoň, že p. Bernard ocenil tvoji krasavici. Určitě si to zaslouží, je krásná/ý.Tak hodně úspěchů při další stavbě !

alexander (14) napsal 09.03.2016 v 06:40

přesně jak si to napsal,je to o hlavě. budeme se těšit na další skvost

Jarda-z-Úpice (44) napsal 08.03.2016 v 22:43

Já si myslím, že výsledek, nebo pořadí v hodnocení není to nejdůležitější, byť je to obrovské ocenění práce autora. Každý vystavený motocykl, potažmo stavitel, zasluhuje ocenění. Již to, že v sobě našel tolik odvahy a zručnosti, že dokázal něco, co jiní nedokáží ani ve snu. A je jedno jestli přestavuje Jawu, nebo Harleje. Navíc každý máme svůj osobitý pohled na věc a každý obdivuje něco jiného. I kritérium hodnocení podléhá těm, kteří mají svoji utkvělou představu o tom, co je to pravé ořechové. To například nemusí být to pravé pro nás. Já mám v oblibě tvar Indiana, druzí o tom hovoří s despektem. Někteří slintají nad Diavelem, mě se však líbí jen jako technika. Nepřál bych si ho. A tak jde život. Postav Luboši zase nějaký skvost a my se s radostí půjdeme za rok na něho podívat.
Tak hodně štěstí.
Jarda

• ZPÁTKY DO MINULOSTI

Navštívil jsem s kamarády Motomuzeum v Sezemicích.Nádhera (y) jinej svět přesně ten náš +o( naše krevní skupina :-$ Popsat těžko :! jeďte se podívat bude se Vám to líbit a přispějete na projekt,který v ČR určitě n

Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • KAMIL HOLÁN

Tak jako jsem pro přátele zpracoval reportáž z výstavy před výstavou (BCB 2015 i 2016),tak činím i dnes z 300 ZGH 2016 v Hořicích. :-$ Nikdy jsem tam jako většina z nás v pátek před závodem nebyl a jen jsme zírali jakej

Vloženo: 20.05.2016
    Uskutečněno: 20.05.2016
  • BCB 2016 OFFICIAL VIDEO

Pořádnej sound ( to se bude Mikešovi líbit) :-$ a živé obrázky +o( Jako bychom se tam vrátili (s) SUPER (y) Nasajte přátelé tu atmosféru s námi přeneseme se časem zpět :-$ máme volno :-$ pracovní problémy ostali

Typ: Reportáž
    Vloženo: 10.03.2016