Honda CB 750K (1983)

Vlastník truck
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 4.3.2019

Vloženo: 10.03.2016, Uskutečněno: 10.03.2016, Zhlédnuto: 37x

Pořádnej sound ( to se bude Mikešovi líbit) a živé obrázky Jako bychom se tam vrátili SUPER Nasajte přátelé tu atmosféru s námi přeneseme se časem zpět máme volno pracovní problémy ostali "strašně daleko" všude motorkáři s hubou do rohlíku Bernard nemá chybu Lítáme si na obláčku štěstí to je super relax stálo to za to a za 4 dny od návratu zjišťuju,že opravdu platí nikdy neříkej nikdy že by návyková věc no uvidíme drogy to nejsou tak co

• ZPÁTKY DO MINULOSTI

Navštívil jsem s kamarády Motomuzeum v Sezemicích.Nádhera (y) jinej svět přesně ten náš +o( naše krevní skupina :-$ Popsat těžko :! jeďte se podívat bude se Vám to líbit a přispějete na projekt,který v ČR určitě n

Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • KAMIL HOLÁN

Tak jako jsem pro přátele zpracoval reportáž z výstavy před výstavou (BCB 2015 i 2016),tak činím i dnes z 300 ZGH 2016 v Hořicích. :-$ Nikdy jsem tam jako většina z nás v pátek před závodem nebyl a jen jsme zírali jakej

Vloženo: 20.05.2016
    Uskutečněno: 20.05.2016
  • BCB 2016 výsledky

Děkuji přátelé za hodnocení (y) každýho chlapa pochvala potěší :-$ polechtá tu naši hrdost,ego nebo ješitnost jak tomu kdo říká to je jedno. +o( Pro Jardu poděkování za názor ani Ty ani Tvoji přátelé nejste "laici" j

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.03.2016