BMW R 1200 R (2008)

Vlastník Boylerr
Vloženo 15.11.2013
Aktualizováno 18.7.2015

Na R1200R je úžasný, jak to všechno pěkně poslouchá.

Moto Guzzi 1200 Sport 4V: důvod neuveden

První dojmy - Všechno mají dobře vymyšlený, padla mi hned do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro všechny, co mají rádi, když technika funguje.

Doplňky na motorce - Přidal jsem rámy sw-motech kolem válců jako ochranu, radši,... nikdy nevíš..., no a hlavní stojan

Hele, měl jsem před tím Warriora, taky dobrý, ale jinak. Chtěl jsem zkusit něco jinýho. Boleli mě záda, teď už nebolí.
Jízda je svižná, sedí to krásně, brzdy fungujou dobře i po delším a razantním dobržďování. Ovladatelnost je příkladná. Trochu míň mi vyhovuje zapínání a vypínání blinkrů. Originál boční kufry mají dobře udělaný pevný systém upevnění a celková manipulace a zámky funguje výborně.
Spotřebu má tak 5-6 l/100km, podle stylu jízdy.
Systém ESA nemám ještě pořádně vychytanej, ale jezdím raději na mód SPORT.
Palubní počítač má vše co mi chybělo. Měří spotřebu, dojezd na nádrž a třeba i venkovní teplotu.
Problém má spolujezdec při razantnějším brždění. Sedlo má potah, který trošku klouže.
Vyměnil jsem držáky na boční kufry, za ty, který mají i madla pro spolujezdce. Je to lepší a má to zaroveň i plotnu pro topcase.

Tahle mašinka je podle mě vhodná na jízdy kolem komína, ale i na pěknou dovolenou někam dál.
Najel jsem s eR-kem zatím jen asi 3000tis.km, pořád se s ním seznamuju.

Brat_Mike
Brat_Mike napsal 28.04.21 v 12:54 10b.

Super, díky za tip na madla spolujezdce, právě jsem je objednal.. starý držáky kufrů jsou bez madel.
Ať slouží kolego !!

edm_0185
edm_0185 napsal 19.07.15 v 03:27 10b.

mal som moznost vozit sa šako spolujazdec a otcom, podla jeho nazorov a mojich pocitov, skveli stroj prajem vela stastnych km 10b

Dave1973
Dave1973 napsal 13.03.14 v 09:24 10b.

Super stroj!

Mark09
Mark09 napsal 23.11.13 v 09:11 10b.

Springi
Springi napsal 17.11.13 v 18:29 10b.

Krásnej stroj