KTM LC2 125 (1996)

Vlastník Inspire
Vloženo 2.11.2013
Aktualizováno 25.8.2015

Klasické enduro, skvělá na projížďky po louce a lese.

První dojmy - Úplně v pohodě motorka, s drapákama to je vzhledově neodolatelný. Co jsem si jí přivezl domu, ze začátku jsem moc nevěděl, jakou to má sílu, ale úplně krásně ovladatelná motorka na cross. Doporučoval bych, škoda že to je starší model. :/

Doplňky na motorce - Laděný výfuk mx, a Blastery s AL výstuhou

Chtěl jsem nějakou motorku, se kterou bych mohl jezdit v klidu do školy, nebo když si potřebuju něco zařídit, ale zároveň něco, s čím si můžu kdykoliv zaject do lesa na cross nebo jen tak blbnout na louce. Jízda na silnici je trošku horší, kvůli drapákům, přece jenom to trošku skáče a moc jim v zatáčkách nevěřim, ale v terénu drží parádně a když chce, tak za 3 neni problém na louce hrabat. Brzdy jsou hodně dobrý, zvlášť přední brzda, vůbec jsem nečekal, že bude tak dobře a rychle brzdit s cca normálním kotoučem...Jelikož má motorka ''jenom'' 120 kg, tak se s ní docela dobře manipuluje. S úložnym prostorem je to horší..přece jenom to je endruro, ne cestovní silnička. Spotřeba se pohybuje na silnici klidnou jízdou okolo 4-5l a v terénu cca 10/100km, dvoutakt :)

Lubos92
Lubos92 napsal 20.01.14 v 12:36

Pěkná .

cita29
cita29 napsal 02.11.13 v 22:23 10b.

Tak ať jezdí