Triumph Speed Triple (2001)

Vlastník Leošák
Vloženo 2.11.2013
Aktualizováno 10.1.2014

Neskutečně hravý a ovladatelný stroj .

První dojmy - První dojmy z motorky ?? - TO chci , TO musím MÍT !! Kam si pomyslíš tam prostě jede a ten motor to je fakt mazec . Jediný co se mi nelíbí je že nemám teď peníze na 1050 ta je ještě trochu dál ale tohle bohatě stačí

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo nechce tvrdý dvouvál a nelíbí se mu uhlazený zvuk čtařválu . Hravá ovladatelná motorka na odreagování v zatáčkách . Hlavně to neni tuctová motorka , kamkoli pojedete tak to bude jediný kousek co vzbudí pozornost .

Doplňky na motorce - Zrcátka Barracuda ,iridiové svíčky, KaN filtr, výfuk Triumph racing

Vždycky jsem chtěl naháče nebo motarda a pořád jsem se motal všude jinde jen ne tam co jsem chtěl být . Teď už konečně splněno Tripl stojí v garáži a ničeho nelituji že je to až teď stihl jsem i toho motarda ale tam mi docela chyběla rychlost(vím že o rychlosti neni) .
Jízda na Triplovi je doslova návyková učaroval mě hned první jízdou a slézt z něj je opravdu náročné , jede tam kam má a bez nejmenšího odporu .
Motor je nezkutečný ,jinými slovy to co chybí dvouválu má třívál a to co chybí čtyřválu má třívál ,jede jako z praku od 2000 do omezovače a táhne jako bejk .
Brzy jsou citlivé a dobře dávkovatelné (jedním prstem a pohoda)
Podvozek při sériovým nastavení naprosto odpovídající motorce a tomu na co je dělaná .
Ovladatelnost je fakt parádní ,kam si člověk pomyslí tam prostě jede .

amelid
amelid napsal 29.11.13 v 21:15 10b.

Pěkná potvůrka, naprostej souhlas se vším, co o ní píšeš.

nebrzdit
nebrzdit napsal 05.11.13 v 18:02 10b.

díky za hodnocení, tak přesně takový jako máš ty jsem scháněl