Aprilia Pegaso 650 (2000)

Vlastník Woky
Vloženo 31.10.2013
Aktualizováno 1.10.2015

Deník motorky
Nalezeno 35 záznamů

• Digitální tachometr

Celou dobu jsem laboroval kam dát digitální tachometr a po laborování s různýma držákama . Jsem se rozhodl pro standartí umístění na řídítka. Původně jsem ho chtěl přidělat mezi budíky ale to mi tak nějak kazilo ráz d

Vloženo: 04.01.2014
    Uskutečněno: 31.12.2013
  • Renovace výfuků pokračuje

Trochu se stydím že jsem sem tak dlouho nic nedal i když práce pokračují. Dám sem zase pár fotek jak jsem dodělal ty výfuky . Mimo jiné jsem dokoupil i digitální tachometr ale to vložím až do dalšího zápisu. Kouká

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.01.2014
    Uskutečněno: 24.12.2013
  • Tak další udržba

Tak jsem zjistil že jsem megaloman a psychopat amatét . To co by některejm lidem stačilo a nebo považovali za dobrý tak já musím mít jak ze škatulky a nový a ne právě vybalený :-D Včera večer jsem se pustil do či

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.11.2013
    Uskutečněno: 19.11.2013
  • Ze vší udržby jsem namontoval vyhřívané oxfordy

Ahoj, dlouho jsem sem nic nenapsal. Tak ze vší udržby jako bylo odstrojení celé motrky a výmněna provozních kapalin, jsem se rozhodl udělat si radost. Pořídil jsem si pár věcí :-DD Vyhřívané gripy u kterých mně př

Vloženo: 14.11.2013
    Uskutečněno: 14.11.2013
  • Seznámení se stavem

Tak motorku jsem koupil 29/10/2013 Hned první den jsem se sní zavřel do garáže a tam byl do 3.oo Do rána. Stálo to zato, celou motorku jsem rozebral, Odsamolepkoval :-) a čistil, zatím jsem si hrál jen s plastama . ce

Vloženo: 31.10.2013
    Uskutečněno: 31.10.2013