Aprilia Pegaso 650 (1999)

Vlastník rider_Danny
Vloženo 29.9.2009
Aktualizováno 5.4.2012

!!!dnes prodáno!!! Opět rozbitý druhý motor... Zatim jí hodnotim jako velice dobrou mašinu a hlavně na univerzální použití. Po krátkém čase co s ní jezdim tak pracuje jak má.. Myslim že jsem udělal dobrou volbu... Uvidíme do budoucna..

Časem se ukáže jaká je. ted je zbytečný něco řikat když jsem jí přivezl dneska 29.9.2009. je to rok 1999. Nechybí jí vysoké plexi, a kufr od majitele předemnou. musim se s ní seznámit a poznat co a jak umí. Informace napíšu časem nebo na jaře až bude sezóna. Jsem moc rád, že jsem jí koupil. je velká, krásná a velice pohodlná jak se zatím jeví.

16.11.2009
Namontován kit na 25Kw a dodělaná tech. kontrola a přihlášení..

17.11.2009
Poprvé v sedle na malou projíždku. Vzhledem k tomu že bylo mokro a místama pršelo tak přilnavost je silidní. V lehkém terénu ( polní cesta ) obstála na jedničku.
Zátah je menší než u otevřené varze, ale myslim, že na přechod ze 125 je to optimální.
Vyjíždka se vydařila, jel jsem s kámoškou ( czech-beer ) co má Canyona od Cagivi a paráda.

Rok 2010

4.4.2010
Tak letos zatim jen krátká noční vyjížďka, ale už s novým sedlem.
Už aby bylo příznivé počasí na pořádné akce s patrou přátel .

2.5.2010
Vyroben a montován doplněk - držáky na kufry (brašny)

9.5.2010
Parádní vyjížďka na které jsem s přítelkyní urazil cca 90km
Projeli jsme dost povrchů a jízda byla pestrá, zábavná a i adrenalinová.
Jelo se po asfaltu, pak jsme to střihli do lesa, na polňačku a pak na šatolinovku. Bylo i blátíčko a nakonec nás překvapil prudký lijavec ale z toho si nic nedělám, to k tomu prostě patří.
Ohodnotil bych to jako zábavnou a vydařenou nedělní vyjížďku

Co plánuji za úpravy?

- Padací rámy (již mám)

- Navigaci (již mám)

- Vyhřívané hefty (již mám)

- Boční nosiče kufrů (již mám)

-Potah sedla (již mám)

-Přídavná světla (již mám)

-Neopreny na přední vidlice (již mám)

-Proužky na ráfky (logo aprilia racing)-již mám

-Zásuvka 12V (již mám)

-Uvažuji ještě o světlách na padáky a jinak je asi podle mých představ

Je to cestovní enduro střední třídy . Výkon má skoro 50koní a kroutící moment 54 Nm.

Oprotí 125ccm co jsem měl, je znát razantní rozdíl... Letos jí projedu ještě párkrát ale už jí budu pomali připravovat na zimu. Z jara vyjedu snad plně vybaven.. Na rok 2010 je v plánu hodně vyjížděk a doufám že vyjde taky dovolená bud do Chorvacka a nebo do Alp s partou kamarádů

Únor 2012 - výmena motoru
Březen 2012 - Zakoupena nová zadní pneu, udělaná STK, zakoupena nová baterie. Dolazování motoru a hledání možných chyb a hlavně najeto prvních letošních 100km

pitrison
pitrison napsal 09.11.14 v 11:14 10b.

Hezká. Tak trochu policejní provedení

Pepa66
Pepa66 napsal 12.04.14 v 22:24 10b.

Ahoj chlape, už jsi zase v sedle? Bylo by škoda necat zahálet tak pěknou Italku. Přeju hodně spokojených zážitků . Jasných 10 b

U720
U720 napsal 04.01.14 v 13:08 10b.

Moc pěkná .

rider_Danny
rider_Danny napsal 19.10.11 v 10:52

Děkuji, vychytaná je ale ted mi odešel motor :(

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 18.10.11 v 20:25

pěkná mašina máš ji vychytanou