Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník shadowGS
Vloženo 30.10.2013
Aktualizováno 16.7.2016

vynikající stroj pro zacatecniky strasne hodna motorka která umi odpouštět a která má mnoho režimu jizdy

První dojmy - pohodlnost, živost, lehkost řízení, bzdy

Doplňky na motorce -

motorku jsem kupoval jako svou první letos na jaře. za sezonu jsem ujel víc než deset tisíc kilometru proste jsem si to ježdění zamiloval a může za to právě moje frajerka jak jsem zacal rikat fazerovi. Ze začátku jsem myslel že budu jezdit pohodu výlet líbí se mi cestovní endura a tak jswem si říkal pro zacátek fazer bude dobrá volba. první kilometry byly natolik užasne tak skvělé a je to čím dál lepší :) ten pocit volnosti ten pocit cítit sluníčko cítit stín vítr vůně lesa louky ten pocit když ve dvěstě chytnete čmeláka do helmy když cítite při otočení heftu tu paradu jak vás to rve do předu tahá za ruce a vy řadíte nahoru bez spojky dál a dál a furt vás to rve do předu tak jsem od výletního ježdění brzy přešel na jízdu furt palice :) je to proste nádhera. možná vás napadne otázka asi lepší nebo přejít na R6 třeba nebo R1 ale ne zustanu u frajerky proč? treba pohodlý mám sedačtu DDT custom vynikajíci posez celej den a ani náznak bolesti nepodlý. Mám vyšší plexy ermax ve 210 mužu uplne v klidu sedet ato mam 184 cm ve spojení se sedlem idealní stroj na celej den v sedle. protože mame v parte jednu R6 a jednu R1 vím že co se týká jízdních vlastnosti po nasich okreskách nebavím se o dalnicích jsme všichni na stejno je fakt ze mozná víc točím ale tome prave baví mam sportrovní výfuky a sportovní filtr KN takže kvalita zvuku a akcelerace je vynikajicí. Není problém uhanět palici skoro 250 km v hodine mozná pro nekoho malo rikam většinou jezdime okrsky sama zatacka takze uplne stací a při lehkosti a ovlafdatelnosti jezdím na samé hraně pneu do zatáček miluju ten pocit výjezdu ze zatacek pod plnym plynem :))

Medy16
Medy16 napsal 28.10.15 v 19:35 10b.

Parádně vymazlená a sladěná

Dedek_Majkl
Dedek_Majkl napsal 01.10.15 v 21:08 10b.

Ahoj, mohl bys mi říct, jak se tváří s tím vyšším plexi. Mám originál a se 190 cm to trochu fouká , zvažuji koupi vyššího plexi a ev. deflektor na sklo, abych za to mohl trochu vzít. Díky za názor

Sancho-7935
Sancho-7935 napsal 08.12.13 v 20:25 10b.

Parádně sladěné :) ...odkud jsou ty proužky na kolech? vypadají skvěle :)

shadowGS
shadowGS napsal 30.10.13 v 19:52

sedlo DDT custom Díky

Štoky21
Štoky21 napsal 30.10.13 v 19:49

Palec nahoru :) Náhodou to sedlo nevíš, kde je dělané?