Harley Davidson FXSB Softail Breakout (2013)

Vlastník Xenone
Vloženo 23.10.2013
Aktualizováno 2.6.2014

Ve 40ti jsem si udělal radost s prvním strojem :o) Přeskočil jsem sporťáky a rovnou k rozvážnému stroji

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Ostrava () - Zkušenost jen ta nejlepší... Pomoc s výběrem, a následně s dokoupením dílů a dovybavením motorky

První dojmy - Nyní lehce upraveno, pouze po vzhledové stránce. Příští rok (až se došetří) asi něco ze Screaming Eaglu... Zatím najeto cca 4 tkm a sžívání se strojem. Autoškola na 600-ce Suzuki Bandit a pak hned hups na toto. První kilometry jsem byl zpocený až na pr*eli a myslel jsem, že ji odstavím bokem a odvezu až bude večer klidněji na cestách, ale pak už padla do ruky...

Doplňky na motorce - Fotky v profilu už s novými věcmi. Skladovka tady (už s CVO koly Turbilon):

Dokoupeno LED osvětlení Rushmore, je lepší líp vidět a hlavně být viděn ...
1) Potkávací

2) a dálkové...

Tak asi poslední úpravy (i když nikdy neříkej nikdy :o) ), dokoupeny kryty ve Skull verzi
a přední plexi pro delší přesuny mimo město

Rozhodoval jsem se mezi Fat bobem a Breakoutem, nakonec vyhrála novinka r.2013. S doplnky se to už cenově už se to pomalu šplhá k CVO, ale ta bohužel nebyla k mání.

Jízdy zatím pouze kolem komína do 200km. K manévrovatelnosti: po rovné cestě supr, díky zadnímu 240 kolu se dá hlavou točit při kochání kam chce a motorka drží směr. Horší je to při průjezdu zatáčkami, tam se zadnímu kolu na klopení moc nechce a oproti RoadKingovi a jiným je to lehký boj, který ale nakonec vyhrajete :o) Brzdy: v předu pouze jednokotouč a na 320kg težkou motorku by to mohlo být silněji dimenzované. Ale zatím jsem vše dobrzdil.

Pomalu je konec sezóny, takže bližší info až příští rok... Zatím vstřebávám dojmy :o)

fidana
fidana napsal 13.04.16 v 01:50 10b.

Ahoj, uvažuji o koupi DH a přemýšlím stejně jako Ty : přeskočit Irony a Sportstery. Měl bys pro mne nějakou radu? Tvé moto je prostě NĚCO nádherného. Omlouvám se za tykání, ale přijde mi to jako že bez přetvařování. Přeji krásný počas a fajn sezónu. Děkuji za jakýkoliv vjem, či radu.
Milan 777 277 664

Špóna297
Špóna297 napsal 13.06.14 v 12:40 10b.

ty kola jsou fakt pěkný !

merina
merina napsal 04.06.14 v 08:07

Moc pěkná mašina, hlavně to zadní kolo je fakt hustý ... To plexi se k tomu moc nehodí... ale i tak 10 b. Tak hlavně: kolama dolů

Motoamater
Motoamater napsal 30.05.14 v 22:14

odkud máš ty doplňky? Jsou super.

Motoamater
Motoamater napsal 11.04.14 v 21:09 10b.

tady je to nejhezčí kus.
J.