Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník petrovik
Vloženo 21.4.2006
Aktualizováno 2.2.2008

Moje kočička na hraní. Mám ji již třetí sezonu a paráda. Zatím vše tovární, jen přidán držák na navigaci a zasuvka pod sedlem.

Cesty: Zatím jen po Brně a okolí, občas nějakej ten delší výlet po ČR. Ale chtěl bych více cestovat...letos plánuju cestu do charvatska... tak se teším. Snad to vyjde.

smazany37596
smazany37596 napsal 14.02.07 v 09:46

Krásná strojovna, předpokládám,že ta fotka už je dost stará a nové boty už jsou připraveny na sezónu. Mi hodně pomohly , tak snad na jaře vyjedu

sokolik
sokolik napsal 07.02.07 v 20:13

Ahoj, taky zdravim majitele Fazeru.. Pokecat klidně můžem, celkem rád si vyměním zkušenosti a postřehy.. Napiš klidně via ICQ, mám ho v profilu..

smazany36740
smazany36740 napsal 31.01.07 v 20:05

Zdarec Petroviku.Mas peknou masu.Je dobre,ze sis koupil ty boty.Klidne muzeme pokecat-jezdis na srazy?

WEB
WEB napsal 05.12.06 v 10:19

PĚKNÝ "BAJK" !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, pravidelná prezentace cca. 20 motoznaček (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, již nyní se můžeš přihlásit. Zdraví Patrik

Pivko
Pivko napsal 18.10.06 v 00:32

zdravím a někdy naviděnou.