Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník saLop
Vloženo 17.10.2013
Aktualizováno 4.11.2015

Moje první motorka, parádní univerzální stroj.

Motorka koupena od Zdendy - Znám ho, takže jsem věděl, do čeho jdu.

Honda XL 650V Transalp: Protože se objevila nabídka na V-Strom s jasným původem.

První dojmy - Hned na první vyjížďce jsem se ujistil, že to byla dobrá volba - skvěle ovladatelná a čitelná motorka s dostatečným výkonem, která se nezalekne ani jízdy ve dvou s plnou polní.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří nechtějí závodit nebo řádit v terénu. Je to skvělá volba na dlouhé cesty, ale i na každodenní ježdění do práce.

Doplňky na motorce - Padací rám, tři plastové kufry Givi - top case i s nosičem, zásuvka 12V, universální držák mobilního telefonu či navigace a centrální stojan.

Důvodem pro výběr V-Stroma byl fakt, že na tomto konkrétně jezdil kolega, který je Vášnivým motorkářem. Jelikož ale přesedlal na stroj z Mnichova, posílal V-Strom do světa. Dlouho jsem tedy neváhal a opečovávaný stroj koupil.
Motorka má najeto necelých padesát tisíc kilometrů a je ve skvělém stavu. Jelikož je to má první, nemám srovnání, ale řekl bych, že je velice stabilní, dobře ovladatelná a čitelná, slovy původního majitele "dokáže ledacos odpustit". Výkon je dostatečný i pro jízdu ve dvou s bagáží, což je disciplína pro kterou jsem stroj o dvou kolech pořizoval. Je velice pohodlná pro řidiče i spolujezdce a hodně toho uveze.
Zatím jsem nenašel žádné zápory, snad jen, že je škoda, že nemá ABS.
Co se týče jízdy po silnici, je motorka skvělá. Pro jízdu v terénu prostě není určená, ale člověk si po louce na tábořiště v pohodě dojede.
V současné chvíli ji mám něco přes dva měsíce a najel jsem dva tisíce kilometrů. Noa pořád jsem nadšen a pokaždé když nastartuji, zařadím jedničku a rozjíždím se, rozjíždí se mi i koutky A ještě jedno velké pozitivum na závěr: V-Strom si velmi rychle oblíbila i má přítelkyně., která se toho vůbec nebojí.

Dave1973
Dave1973 napsal 13.03.14 v 09:15 10b.

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 18.10.13 v 09:21 10b.

Moc pěkná motorka, přeju spokojené km v jejím sedle vám oběma.

Driver-toys
Driver-toys napsal 17.10.13 v 19:26 10b.

Hlavně za tu fotku v podpadcích . Motka pěkná, tak ať slouží hoodně dlouho a vždy vás doveze v pořádku domů !

istonbike
istonbike napsal 17.10.13 v 19:07 10b.

Parádně vybavený malý -velký Strom v té nej barvě tak jako přítelkyně mám nohy na zemi i já přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle a občas i stupačkách