Yamaha Fazer8 (2011)

Vlastník donyFZ8
Vloženo 6.10.2013
Aktualizováno 6.10.2013

Moje nová motorka je Yamaha FZ8, ale má nové pojmenování a to Lady

První dojmy - Motorka je dost hravá a působí na dojem dost robustně. na motorce se mě líbí její designové řešení, kde opravdu je jen to co má a né spousta věcí na víc.Její tvary jsou dokonalé a dámy by jí mohly lecos závidět:-)

Mám důvěru v Yamahu. Najeto mám na ní prvních 4 000 kilometrů.
Motorka FZ8 má své nové jméno Lady a je úplně nová a přivezená z Itálie.Lady je vyrobena k 50. výročí Yamahy a má své netipické barevné sladění na které jsem pyšný.
Co se týče brzd jsou dost jedovaté a dají se při brždění dobře dávkovat.Jízda na ní je opravdu zážitek a i na 8kilo dokáže hodně překvapit. Motorka je dobře ovladatelná a hravá.Lady se cítí nejlépe, když jsme spolu a jedem se projetTaky má ráda pěkné cesty a ráda jezdí horské silnice.Má ráda příroduNikdy má svou hlavu a chce se předvést na dálnici a ukázat co v ní dříme. Jen na obyčejných cestách se jí moc nechce předvádět. Nelíbí se ji naše rozbité cesty a někteří řidiči co motorky neberou, ale ona jim to vždy s elegancí natře. Myslím , že je to stavěná motorka na delší výlety a už příští rok jede na vetší přes tři státy, tak se moc oba tešíme

Trinnlee
Trinnlee napsal 03.02.16 v 22:42 10b.

Nazdar chlape...tak než začneme jezdit tak ti ji aspon oboduju...pekna je a po zimnich upravach bude jeste lepsi...nahod sem pak fotky. pekna masinka...

losmachkos
losmachkos napsal 29.01.15 v 20:49 10b.

Moc pěkná mašina a fajn pilot už aby bylo jaro a vyrazíme

Bladebiker
Bladebiker napsal 04.05.14 v 15:39 10b.

Moc pěkná

Korsien
Korsien napsal 12.01.14 v 16:25 10b.

krásná Lady )) myslím že sem tě i někde potkal ))

kmetp
kmetp napsal 30.12.13 v 15:37

Najkrajšie farebné vyhotovenie široko - ďaleko. Gratuľujem. Nezobral som ju len preto, že som chcel moto s kapotážou - práve na to cestovanie. Fazeríky sú celkom čitateľné motorky. A čo sa týka spoľahlivosti s Yamahou som nemal dosiaľ žiadny problém. Prajem len šťastné kilometre.