Norton 16H (1940)

Vlastník franco83
Vloženo 3.10.2013
Aktualizováno 29.10.2014

Norton 16H .. sny by se měli plnit. Norton byl muj sen.

Motorka koupena od vcc plzeň

První dojmy - Tak najeto toho moc nemám.. zvuk užasnej.. :-) výkon žadná sláva, ale jde spíš o pocit.. do kopců se jí moc nechce. Pokud je silnice v dobrém stavu, tak se na ní dá i sedět.. Na brzdu vlevo se dá zvyknout, zezačátku jsem brzdil vším čím šlo.. :-D

Jsem nadšenec klasických anglických motocyklů. Norton je u mne na prvním místě.. až na něm něco najedu, napíšu pocity a zkušenosti.

29.10.2014 tak sezona na nortnu je za mnou.. než jsme se poznali chvilku nám to dalo, ale už se da říct že sem se otrkal. Ted neumim zabrzdit ani na jawe ani na nortnu
motorka to neni na závody, ale její pomaloběžný motor bude asi spolehlivej .. pro me je problém nastartovat motorku ze sedla a pak dát motorku na hlavní stojan vzhledem k tomu že už nějakej ten pátek chodím o fr. holích, asi 13 let
posez na ní je přirozený. například oproti péraku
Negativa vzhledem ke stáří nemůžu mít.. to že se ne ni nedá jet po horších cestách k tomu patří, vždyť nema tlumiče ... Pružiny pod sedlem jsou tak tuhé že se decentně zhoupnou jen při výskoku na dráze pro motokros. Misky v ložiskách řízeni jsou trošku jetý, takže při zatáčení doprava se se mnou trošku pere.
Motorku mám pro to, že jízda na veteránu je požitek, zážitek a to je o co tu kráčí. Nový motorky mi nic neříkají.. baví me když se lidi zastavuji a koukají co to jede

Pája19
Pája19 napsal 05.10.16 v 15:05

Všichni chválej motorku, ale toho fešáka, co jí sedlá, si nikdo nevšimne.

gumo
gumo napsal 27.03.15 v 19:34

no tak tohle je nádhera

marafzs600
marafzs600 napsal 06.05.14 v 19:58 10b.

krásnej sen

lawson
lawson napsal 13.11.13 v 18:26

moc krásný Norton

UnholyOne
UnholyOne napsal 26.10.13 v 18:32 10b.

Nádherná motorka! Třeba se někde v PCE potkáme..RIDE SAFE dávám 10/10