Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník Luke91
Vloženo 26.9.2013
Aktualizováno 26.9.2013

zlo a zlo a zlo a zlo a zlo a zlo a zlo a zlo a zlo a zlo a zlo a zlo a jenom zlo které stvořil sááám člověk

První dojmy - První dojem byl a pořad je strach :-) privni jizda byla taková, že jsem jel na šestku z Brna až do Jeseniku :D Je to extremni dravec ktery tahne za každym kvaltem at je to 1 nebo 6..Z tehle motorky musi mit respekt i ten nejostrilenejši mazak, protože ma podle mě pořad cim překvapit

Vybral jsem si tento stroj proto,protože jsem chtel zkusit neco pořadneho od Japoncu.
Motorka se jim maximalne povedla Motor šlape bezvadne a k obycejne cestovni jizde mi staci vytacet do 7tis/ot. Nad 7tis/ot to leti jak neurvale a je potreba se mít stále na pozoru Brzdam zatím nemužu nic vytknout jsou super. Ovladatelnost motorky je dobra ale byl jsem zvyklej na Kawu 636 a ta se ovladala jak pírko,protoze to bylo takove miminko Uložny prostor díky výfukum na bocich je pro mě dostacujci. Zatim moc zkušenosti nemam. Vlastnim Suzu velice kratkou dobu

DevilMiracle
DevilMiracle napsal 09.05.14 v 14:45 10b.

Chlap s GSXR ? .. Naprostá dokonalost .. Chválím a přeju hodně šťastných kilometrů

context
context napsal 15.03.14 v 17:39 10b.

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 11.03.14 v 12:01 10b.

oOoOoOo
oOoOoOo napsal 06.02.14 v 23:53