Suzuki VZ 800 Marauder (1999)

Vlastník The_Rock
Vloženo 24.8.2013
Aktualizováno 18.1.2015

Že je chopper pro "dědky" "??", vždyť se podívejte, kam a na koho směřují prvky marketingu jedné z nejznámějších značek na světě - Harley Davidson. Cíleně na mladé, cíleně na věkovou

Honda VT 750 Shadow Spirit: VT 750 se mi velmi líbila a od přátel jsem slyšel chválu na motor, ale Marauder nakonec vyhrál, líbil se mi už na první pohled a lépe se mi na něm jelo.
Honda VT 600 Shadow: VT600 Shadow byla na mou postavu trochu malá, měřím 187, vážím okolo 100kg.

První dojmy - Na motorku jsem si musel trochu zvyknout, ale po tom, co jsme se poznali bych jí už nevyměnil. Pro mne to je první motorka a myslím si, že jsem si nemohl vybrat líp. Dlouho jsem hledal, až jsem konečně našel něco přesně pro mne.

Motorku bych doporučil pro - Nemohu přímo specifikovat, pro koho je motorka vhodná. Já jsem srdcem víc k chopperům/cruiserům než k mašinám na okruh, k motárdům nebo naháčům a tak jsem si pořídil to, co se mi líbí.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou držáky brašen, přední držák světel, dvě přídavná přední světla, předělané předkopy - jsou dány dále dopředu, opěrka dělaná na míru a brašny. Motorka má otevřené výfuky, aby byla taky trochu slyšet.

Motorku jsem dlouho vybíral, až jsem nakonec vybral. Výberu vůbec nelituji, jsem se strojem naprosto spokojený.

Postupně přidám nějaké zkušenosti, dojmy, poznatky. Prozatím jsem najezdil okolo 6000km, s motorkou jsem naprosto spokojen a postupně si s ní rozumím čím dál víc. Každý jí obdivuje, protože vypadá skvěle. Možná si jí postavím do obýváku, místo televize, na zimu. Čím víc se s motorkou kamarádím, tím víc si jí upravuji ke svému vkusu, takže prozatím chci do konce sezóny ještě zkusit nasadit mřížku chladiče a trochu širší padací rám.

Motorka opravdu krásně táhne od spodu, je živá, není taky vůbec malá, je to sice 800ccm, ale vypadá jako 1200 a jede opravdu velmi dobře. Jako asi každý chopper jsou na ní trochu slabší brzdy, ale s tím se při tomhle stylu musí počítat a já s tím naprosto nemám problém, "čum, kam jedeš a ne kudy jedeš, voči pičo" jak říká Sršeň, takže s dobržďováním ani ve dvou problém není. Jen nádrž by mohla být o ten litřík větší, ale taky bych v tom neviděl vůbec žádný problém.

HelmutYamaha
HelmutYamaha napsal 27.09.14 v 20:31

Krásná práce, 10 b.

čert129
čert129 napsal 03.05.14 v 12:33

moc pěkné Maroušek přeji Ti hodně šťastných km. a pohodu na cestách 10b.

JarryX
JarryX napsal 26.04.14 v 09:12 10b.

Pěkná

AP53
AP53 napsal 07.11.13 v 11:01 10b.

Krásný stroj, líbí se mi sladění černé a červené.

miguelitto
miguelitto napsal 28.08.13 v 01:20 10b.

Libovka.