Yuki Motard 125 (2005)

Vlastník KavonP
Vloženo 8.5.2007
Aktualizováno 8.5.2007

!!!!NOVÉ FOTO!!!!Po zimě Jsme konečně vyjeli, a motorka je po úpravách! Je o dost zvedlá, pořádný výfuk(Zvuk jak velká motorka), odstraněný zadní nosič, prodloužený rám do zadního blatníku, odstraněný tlumič na svodech, atd.

Další info: !!!!!VIDEO!!!!!:http://www.youtube.com/watch?v=0lkjw2thYE4 Nic moc kvalita, ale aspoň něco. Fotky ještě přidám časem

lacerta82
lacerta82 napsal 02.02.09 v 11:43

pěkně zvýšená a dobrý zvuk .chtěl bych se zeptat co je to,ta černá malá krabička co je na levé staně pod plastem jak je baterie.vedou z ní dva drátky.k čemu slouží.dík za radu

Danny07
Danny07 napsal 03.03.08 v 20:07

zdarec...mohl bys popsat to zvednutí zadku?? vypadá fešnějc...případně jestli máš nějký fotky....mužeš psát i na můj mail raas7@seznam.cz dík za odpověď...ať jezdí...(PS: ten zvouček je solidní )

papin01
papin01 napsal 20.09.07 v 22:32

Jak si ji zvedl(jen tak pro zajímavost)

smazany32977
smazany32977 napsal 26.07.07 v 11:47

zdarko...... psal si na sraz yukin,tak ti odpovídám..ptal ses kolik mně stojí oprava..a nemužu popřít že tekdoms stála celkem dost kamaráde. .ale je to už babka ta má YAMAHINKÁ,tak se ani nedivím..jinak beru to že každá motorka je motorka,každej kdo sedí na motorce,a je jedno jestli jeto čz175,a či harley davidson..prostě sem nechtěl říct,že to nejsou motorky,,jen ta značka,rozumíš,motorka toje.a tahle ,povím ti že jí máš hezkou,a to myslím vážně....tak se nečerti,nechtěl sem tě nasrat.zdrc prrc

motorkář2
motorkář2 napsal 21.07.07 v 10:22

jeste by to chtělo jinou přední masku