Yamaha TRX 850 (1997)

Vlastník Grooverider
Vloženo 10.4.2006
Aktualizováno 13.4.2006

Ahoj všem dvouválcovejm maniakům. TRX byl dlouho můj sen. Osobitá, dvouvál, výborný jízdní vlastnosti, vysoká motorka na mou postavu. Mám ji od loňského května a neměl jsem větší problémy. Teda kromě toho, že byly rozhozený podtlaky v karbecu, neznámo pr

Zkušenosti: První moto Suza GS500E. Absolutní spokojenost. Doporučuji všem na začátek!! Předtím jen takové poprkávání na fichtlech, simsonech a jawkách, ale žádná nebyla moje. Počkal jsem si. ;o) Brácha měl ZXR 750 R, ale tenkrát jsem neměl moc zkušeností a nesvezl se. Doteď mě to mrzí.

Cesty: Srazy jsem minulej rok nevychytal, ale letos by to měly být Nikolčice, Ostrovačice,....? Uvidíme. jinak se chceme jet podívat na pár dnů k Balatonu a na Plitvická jezera. Taky to záleží na množství valut na účtě. Mám ale strach cestovat na západ kvůli laufům, aby mě tam vůbec pustili. :o))

Další info: No, mazel má pár chybiček, ale ty se chystám odstranit až další zimu, protože teď nejsou penízky. Mám v plánu zepár věcí, hlavně teda kosmetických. Motor mi vyhovuje a ten zvuk,... Však to znáte. Jen to ty Scorpiony podtrhujou. :o) Jinak byla padená na pravej bok,ale jen lehounce, viz. fotky. Počkejte do příštího jara, bude mnohem vymazlenější.

Erixo
Erixo napsal 03.02.11 v 18:54

Řekl bych úplně čistá, origo kráska. Ty laufy ji parádně seknou! Mazel!

RickVFR
RickVFR napsal 19.06.10 v 16:33

Pekná TRXka. Aj ja som uvažoval nad týmto strojom, ale akosi s toho zišlo. No každopádne vyzerá celkom zachovalá. Prajem ti na nej hodne šťastných kilometrú, hodne zrazú a hodne penez na benzín a nech ťa hlavne poslúcha. Samozrejme dávam 10 bodú

Gagle
Gagle napsal 21.01.09 v 17:46

Zdravim, pěknej a osobitej stroj, kterej nemá každej, tak at slouží

napsal 05.04.07 v 11:48

Zdar uz ju dej do kupy at muzem zajet na vokruh

Grooverider
Grooverider napsal 21.06.06 v 20:40

Čao lidi. Kdo mi psal přes net a chtěl se projet, tak mi spíš napište SMS a domluvíme se. Zatím zdarec.