Honda PCX 125 (2013)

Vlastník matti
Vloženo 14.8.2013
Aktualizováno 12.8.2014

Super skútr za super peníze.Tichý,výkoný a úsporný.Nový motor e sp.Myslím že za tuhle cenu nemá konkurenci

První dojmy - Oproti visionu 110 o poznání větší zátah v kopci,zrychlení a maximální rychlost.Nečekal jsem takový rozdíl i když je to 125ccm protože je o 26kg těžší než vision a rozdíl je velký! Vše je super,akorát na ten bobek na sedle jsem si musel zvyknout :-)

Skutr jsem si popravdě vybral kvůli kvalitní značce,designu a rozumné ceně.Skútr jsem koupil před měsícem a protože bylo super počasí tak jsem najel skoro 2500km a zatím vše ok a bez závad a jakéhokoliv zaváhání.Na 1000km jsem navštívil servis honda a za první garančku s výměnou oleje a kontrolou jsem zaplatil 1220kč.Jízda s pcx je super tichá a na 125ccm svižná.Brzdy jsou super a podvozek ok.Ale po dírách je holt lepší honda sh.úložný prostor pod sedlem je super(velká přilba,bunda,pití a mikina se v pohodě vejdou)Nejvíc nadšenej jsem byl ze spotřeby!! Když jsem měl visiona 110 tak jsem myslel že se už nedá jet za měnší spotřebu než s ním a s pcx se to povedlo.Kdyby mš nekdo řekl že budu jezdit v průměru za 2.2l tak bych nevěřil.Největší spotřeba byla 2.77l(dálnice plný plyn)nejmín úsporná trasa při rychlostech 65-70km/h 1.73l ale bylo to utrpení...Jinak běžně 2-2.4l.Maximální rychlost dle tacho 110km/h(rovina)Z kopce těsně pod 120km/h cca 118 zasahuje omezovač.Kamarád má pcx z roku 2011 a ten mu jede necelých 110km/h po rovině ale i z kopce nedá víc.omezovač má na cca 108km/h(tacho),ale do kopce mu jede o trošku líp než mě.cca o 3-4km/h.

istonbike
istonbike napsal 14.08.13 v 19:57 10b.

Parádní "vznášedlo" s perutí ve znaku pořád uvažuju že prodám Stromka a koupím tohle máš to za 10b s přáním super kilometrů v sedle i s bobkem