Triumph Speed Triple (2013)

Vlastník Wolf_W
Vloženo 10.8.2013
Aktualizováno 10.8.2013

Po pár letech přemýšlení, zda mi více vyhovuje dvou nebo čtyřválec jsem se rozhodl pro zlatou střední cestu. Ale zde se asi nedá moc mluvit o kompromisu.

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - komunikace s prodejcem velmi dobrá, vše proběhlo hladce a byl jsem velmi spokojený.

První dojmy - Motorku jsem kupoval novou. Věděl jsem, že si musím dávat pozor hned při prvním zatažením za plyn, jsem ale zvyklý na Ducati Monster..., ale stejně mě prvních pár rozjezdů překvapilo. Motorka je vyšší než moje současné, což byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem ji pořizoval (mám 197cm), ale chvíli mi trvalo, než jsem si na ni v zatáčkách zvykl (asi 200km).

Během pár prvních dnů jsem najel povinných 1600km na zajetí, odservisoval a hned vyrazil přes Slovinsko k moři. Není to sice úplně cestovní motorka, ale nemůžu si po cestě na nic stěžovat. Pomalu se s ní sžívám a jsem velmi spokojený. O tom, že se mi hrozně líbí asi mluvit nemusím...

Michal-F-
Michal-F- napsal 03.04.14 v 14:35

Čau, v Praze jsem chtěl koupit Tigra 800, předváděčku mi nepůjčili i když jí měli, jediný co uměli, tak rok slibovat. Domluva jak s tatarama, tak jsem na celý Triumph Praha vysr... a koupil jsem Tigra V Triumph Berlin, kde mi předváděčku hned pujčili + Explorera a nabízeli mi i další.A na tigrovi jsem navíc ušetřil 40 000kč!!! O amatérskym servisu v Praze je škoda mluvit.
Tak ať ti slouží, já jsem s Tigrem spokojenej.
Michal

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 12.08.13 v 23:30 10b.

Dobrá volba, za mě říkám není lepší stroj