Jawa 350/640 (1996)

Vlastník Matess4
Vloženo 31.1.2007
Aktualizováno 2.8.2011

Je kompletně překopaná.Vystužený rám, předek z aprilie, přední plasty polisport, víčko nádrže z ER5, podsedlovka z GPZ, led blinkry a spousta dalšího

Cesty:krucemburk 07,motomania 07,08

Další info: Právě na prodej

Matess4
Matess4 napsal 17.09.07 v 22:02

o ty stk vim ale kdyz mas znami tak vsechno jde,spis by nastal problem kdyby byla neho a¨jak rikas,snad budu mit stesti a budu bez nehody

Jawař
Jawař napsal 14.09.07 v 10:47

Znám jí.je to rozhodně zajímavá stavba.vypadá docela dotaženě.Nesděl jsem na ní tak nevím jak to sedí a tak.Ale vím že minulý majitel měl problémy s STK a V JAWĚ MU STAVBU NEPOTVRDILI.Já mám předek origo a měl jsem plno práce si to papírově uhrát.Ať ti to jezdí ale ten předek bych si sehnal origo.Malá nehoda a daj ti rovnou vinu.<br />

Krovisko
Krovisko napsal 28.04.07 v 18:51

me se libi sice pride taka divna ale proste zas origos :D sice bych zmenil treba barvu a nebo jine drobnosti ale to neni dulezity kazdymu se liby neco jineho ale koneckoncu ta je tak oskliva az je hezka :D proste nekdo kdo nema klasiku a neboji se jit skusit neco jineho gratuluji ikdyz spis bych mel gratulovat tomu co ji postavil ale tak ty na ni ted jezdis tak gratuluji tobe a at to jezdi

MAT_TE
MAT_TE napsal 03.04.07 v 15:10

zajimavy,ani nevim co dřív komentovat... je to věc vkusu ne?

malejmisa
malejmisa napsal 02.03.07 v 01:56

tak si nemůžu odpustit ještě jeden komentář a sice po několikerém shlédnutí fotek sem došel k závěru že kola vypadají jako z rudlu a kdyby na tom řídítku nevisela ta helma pro srovnání velikosti tak bych typl že je to motorka velikosti pitbike!!!!