Yamaha XV 750 Virago (1994)

Vlastník Zub47
Vloženo 28.7.2013
Aktualizováno 12.1.2018

Navrzena a vyrobena vyrobcem ktery vyrabi klaviry,co dodad-cit pro krasu a ucelnost.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

První dojmy - Zatim sem se svez jen jeden kilak,ale jednoznacne pohodlicko.

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdeho kdo chce vypadnout ze schonu dnesni doby a hleda pohodovou jizdu a kochani krajinou-kurna lidi neni kam spechat

Doplňky na motorce - Zatim zadne.

Chtel sem moto ze vzuchem chlazenym motorem a kardanem.Narozdil od ostatnich sem se vydal opacnym smerem a sel sem z vykonem i obsahem smerem dolu.Po skusenostech z moji posledni moto (honda Magna 1100)sem zistil ze vysoky obsah a vykon (116k)neni vsechno a na pohodovou kochacku kterou jezdim mi 55k bohate staci .Uz kdysi me motocykl uchvatil svymi nadhernymi tvary-dlouhe vidle,spousta chromu,kardan,uzasne kreslo a hlavne vzduchem chlazeny motor ulozeny v kolebkovem ramu ktery umoznuje vystavni polohu motoru a neni hyzden nevzhlednym chladicem a kusem ramu.
Sice sem se svezl jenom kilasek,ale oproti magne mi moto pripada mnohem ovladatelnejsi,a havne pohodlnejsi, iprubeh vykonu je jiny nez u ctrvalce do V ktezy ma chod spise do cestovni moto,proste je to klasicke 2v ktere sem hledal a i kdyz proti magne je mensi mi to nevadi,ale co se rika: co je male to je mile,Ne kazdemu se virago libi,ale pro me je to splneni meho dlouholeteho snu a me se libi .
Fotky zatim jen od byvaleho majitele,ale az to nacancam tak pridam.

Tak konecne sem nasel cas tu moli kocku nafotit

Tak sem se konecne k tomu dostal,puvodni vinova metaliza se mi na motorce nelibila,nejak sem ji neprisel na chut a myslim si ze vic ji slusi cerna do ktere sem ji ted oblekl.

Tak a jede se dale,Virago šlo do sveta.Pohodova motorka na kochačku,vzledove se mi moc libila a byl jsem moc spokojeny,55koniku na pekne pohodove svezeni bohatě staci,

MeryEn
MeryEn napsal 25.02.14 v 19:08 10b.

Díky za bodíky i pochvalu, tvoje mašinka je taky moc pěkná . Přeju pohodovou sezónu a moře kilometrů bez nehody.

čert129
čert129 napsal 10.01.14 v 08:58

moc pěkná hodně šťastných km. 10b.

bastik.
bastik. napsal 25.12.13 v 17:44 10b.

taky máš super mašinku za 10 bodů

Václav69
Václav69 napsal 13.12.13 v 05:17 10b.

Jak je to možné, že jsem tady ještě nedal deset bodíků??? Nepořádek, nepořádek...

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 07.11.13 v 18:28 10b.

mooc pěkná je jak zrcátko