Suzuki GSF 400 Bandit (1992)

Vlastník MEK0TA
Vloženo 27.7.2013
Aktualizováno 8.10.2017

Vloženo: 04.04.2015, Uskutečněno: 04.04.2015, Stav tachometru: 49235 km, Zhlédnuto: 15x, Firma: ATYKS

V rámci "vizuálního odlehčení" stroje jsem už déle uvažoval o úpravě zadní části, kterou hyzdil originální plastový blatník, poměrně masivní podsedlovka, žárovkové světlo a nehezky čouhající osvětlení značky. A tak jsem se do toho konečně pustil, byť až po Vánocích 2014. Předem jsem věděl, že chci pod sedáky vytvořit úložný prostor na nějaké maličkosti, který z fabriky na Banditovi schází. Ve výsledku, kterému předcházelo dlouhé obkreslování šablon a spousta dalších procesů a úprav, jsem vytvořil svařenec z hliníkového plechu o tloušťce 2 mm, na který je připevněno i zadní světlo, řídící jednotka, přerušovač blinkrů, relé spínače bočního stojánku a jedna 12V zásuvka na přání (samozřejmě moje). Původně na tomto celku měly být usazeny i blinkry, ale kvůli budoucí podsedlové kapotáži jsem konstrukci zjednodušil tak, aby nebyla kapotáž příliš členitá. Blinkry jsou proto kotveny na samostatný plechový výpalek, lidově známý jako držák registrační značky. Prozíravě jsem držák vymyslel tak, aby bylo možné jej osadit i červenou odrazkou, která je, tuším, povinná. Výsledek, ač není finální, můžete posoudit sami na fotkách

• Mototrip No. II: Slovensko 2015

Rok se s rokem sešel a nadešel čas podniknout další cestu. Tentokrát jsme za opratě zatáhli pořádně a se svými stády motorových koní jsme projeli značnou část Slovenska. Poznali jsme nové kraje, krásnou přírodu, vstřícné

Typ: Dovolená
    Vloženo: 28.10.2015
    Uskutečněno: 28.10.2015
  • Mototrip No. III: Ještěd 2015

PetrHr a já jsme se jednou vyhecovali, že tu sezónu zakončíme něčím lepším, než jen ježděním po okolí. V pátek večer jsme se prostě sbalili a vyrazili směrem na Šumperk. Po brainstormingu na benzínce v Zábřehu jsme si ř

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.04.2016
    Uskutečněno: 28.08.2015
  • Výměna brzdových hadic

Brzdné účinky na Bandasce se mi zdály až příliš nízké na to, jaké tam jsou brzdy, páčka přední brzdy se propadala až k heftu. Brzdové hadice se nafukovaly jako pouťové balonky - co bychom taky mohli chtít po 25 let starý

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.02.2015