renocar_unor

Suzuki GSF 400 Bandit (1992)

Vlastník MEK0TA
Vloženo 27.7.2013
Aktualizováno 8.10.2017

Vloženo: 28.10.2015, Uskutečněno: 28.10.2015, Zhlédnuto: 25x

Rok se s rokem sešel a nadešel čas podniknout další cestu. Tentokrát jsme za opratě zatáhli pořádně a se svými stády motorových koní jsme projeli značnou část Slovenska. Poznali jsme nové kraje, krásnou přírodu, vstřícné lidi (výjimky se vždy najdou), skvělé, ale i naprosto příšerné silnice, mnohokrát jsme si zajeli tam, kam jsme to původně neplánovali, zažili jsme několik krušných situací... Jenže tohle je jen mizivý zlomek toho, co jsme tam opravdu zažili. Prostě a jednoduše, kdo nejel s námi, a nezažil to, co my, tak se to nikdy na 100% nedozví. A proto jsme také dělali reportáže na kameru - velkofilm přijde později.
Na závěr bych chtěl poděkovat svým Kolegům, a to s velkým K, že mi v jisté chvíli pomohli zvednout můj stroj, který mi přilehnul nohu a nespoléhali na pojebaného Slováka, který mě ještě pomalu zdrbal, že jsem jej málem nabořil. A děkuji nejen za to.
Už teď se těším na Mototrip No. III: ...?...

Účastníci expedice:
Mark55
PetrHr
a já

Celkový nájezd: přibližně 1275 km včetně zajížděk

• Mototrip No. III: Ještěd 2015

PetrHr a já jsme se jednou vyhecovali, že tu sezónu zakončíme něčím lepším, než jen ježděním po okolí. V pátek večer jsme se prostě sbalili a vyrazili směrem na Šumperk. Po brainstormingu na benzínce v Zábřehu jsme si ř

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.04.2016
    Uskutečněno: 28.08.2015
  • Úprava (rekonstrukce) zadní části

V rámci "vizuálního odlehčení" stroje jsem už déle uvažoval o úpravě zadní části, kterou hyzdil originální plastový blatník, poměrně masivní podsedlovka, žárovkové světlo a nehezky čouhající osvětlení značky. A tak jsem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 04.04.2015
    Uskutečněno: 04.04.2015
  • Výměna brzdových hadic

Brzdné účinky na Bandasce se mi zdály až příliš nízké na to, jaké tam jsou brzdy, páčka přední brzdy se propadala až k heftu. Brzdové hadice se nafukovaly jako pouťové balonky - co bychom taky mohli chtít po 25 let starý

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.02.2015