Jawa 250/592 panelka (1969)

Vlastník valeš
Vloženo 22.7.2013
Aktualizováno 22.7.2013

Je to můj první pokus o renovaci tak posuďte sami.

První dojmy - První dojmy z této motorky jsou kladné už když jsem na ní začal tak se mi to líbilo. A ted když jsem si ji opravil a udělal generálku motoru tak si nemůžu stěžovat. Trochu mě sice zlobila elektrika ale to už jsem vyřešil a teď se těším na spoustu kilometrů.

Motorka je psaná na tátu. Od 15 let jsem ji měl na ježdění po lese a po vesnici až do jednoho dne kdy jsem ji čelně naboural do sloupku. Po dovezení domů jsem ji začal rozebírat že ji zase zprovozním na blbnutí ale když jsem ji měl už částečně rozebranou tak jsem se rozhodl že si ji opravím tak aby se aspoň podobala době kdy vyjela z fabriky. Jakožto studentovi mi to trvalo par let nečekal jsem že to bude tak nákladné. Ale konečně jsem to dokončil. Předem tu píši pro šťouraly že vím že některé věci nejsou tak jak mají být např. (barva je moc lesklá, šrouby mám neoriginální, barva blinkrů má být šedá atd.) a je mi celkem jedno jestli mi to tu bude někdo kritizovat. Na svoji obranu bych chtěl říct že jsem úplně novou žádnou Jawu neviděl. Takže jsem hromadu věcí jak mají být nevěděl a nenašel ale i tak jsem se svojí prací spokojen a mě se to líbí.

kamilbiker1
kamilbiker1 napsal 08.08.14 v 00:25 10b.

Krásná práce. JAWA je prostě krásná.

ZRX
ZRX napsal 25.08.13 v 22:34 10b.

Skvělá práce

Buchy76
Buchy76 napsal 03.08.13 v 23:23 10b.

pernik92
pernik92 napsal 29.07.13 v 20:06

na první renovaci to nemohlo dopadnout lépe. Všechny palce nahoru

Milanosor
Milanosor napsal 29.07.13 v 11:09

Za me palec nahoru. Je to krasavice.